Do rolników, przedsiębiorców i wszystkich wolnych ludzi

Opublikowano: 28.12.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2069

Terror kowidowy sam nie minie! Zjednoczeni jesteśmy silniejsi!

PRZEDSIĘBIORCY!

Dzisiaj nie może być tak, że każdy z osobna walczy tylko „o swoje”. Należy zapomnieć o egoistycznych „branżowych” protestach, bo przez takie „fragmentaryczne” protesty Polska rozbita jest na kawałki, jak talerzyk trzaśnięty o beton, i systemowi o to właśnie chodzi! Pomyślcie, co mają np. zrobić ludzie bezrobotni, lub tracący pracę? Co mają zrobić wszyscy, którym nie przewidziano żadnej „tarczy”, a i protestować „o swoje” nie mają jak? Na pewno już wiecie, że wyrywkowo przez rządowy system przyznawane „tarcze” nikogo nie uratują. Dzisiaj chodzi o prawdziwą odnowę Polski, jest to sprawa narodowa, więc jako Naród, jako CAŁA POLSKA ZJEDNOCZONA, musimy razem ramię w ramię iść po nowy, prawdziwie polski ład. Nie potrzebujemy nowego żydowskiego nieładu od sługusa Eurokołchozu – Zmorawieckiego. Perfidne żydy przez lata całkowicie nam już Polskę zepsuły, i czas abyśmy rozpoczęli jej naprawę! Dlatego należy pomyśleć o urzeczywistnieniu programu: STOP! płaceniu haraczu podatkowego okupacyjnego rządowi. Nazwijmy to „Piątką zer dla rządu” lub „Pospolitym zerowaniem”: „0% PIT, 0% CIT, 0% VAT, 0% ZUS, 0% Podatku od nieruchomości”! Realizacja tego programu do łatwych nie należy, ale cóż, wolność musi mieć swą cenę! Jeśli protest, czy manifestacja to tylko masowa, wspólna! Zjednoczeni jesteśmy silniejsi, i tylko razem wygramy!

ROLNICY!

Blokowaniem dróg dzisiaj raczej tylko ośmieszacie siebie i całe wiejskie środowisko, ponadto generujecie złość i sprzeciw pozostałych użytkowników tych dróg. Od antypolskiego, żydowskiego rządu zaś jeśli coś uzyskujecie, to jedynie uspokajające kłamstwa (no, i może ew. jakieś finansowe ochłapy)! Może dla wielu osób to nieprawdopodobne, ale kolejne rządy od dziesięcioleci niszczą nas i nasz kraj, i dlatego przeciwko okrągłostołowym, żydowskim kłamcom musi być CAŁA POLSKA ZJEDNOCZONA. To znaczy: piękne maszyny rolnicze zostają w domu, a świadomi ich operatorzy dołączają do wspólnych manifestacji wolnościowych. Dołączajcie do wspólnych, „ludowych” protestów, a co najważniejsze – twórzcie swoje lokalne rolnicze stowarzyszenia (kilkuosobowe, kilkunastoosobowe lub większe). Nie czekajcie na dyrektywy tzw. „liderów”. Najpierw musimy wspólnie skonstruować polski rząd, co najpewniej od razu zlikwiduje wiele problemów. Odpowiednim partnerem do rozmów jest rząd, któremu na sercu leży dobro Ojczyzny! My takiego rządu nie mamy, i dlatego, osobno – żadnej grupie społecznej nie będzie dobrze. Zjednoczeni jesteśmy silniejsi, a tylko razem wygramy!

WOLNI LUDZIE, SUWERENI!

Protesty przeciw segregacji sanitarnej we Włoszech są tak liczne, że w każdym tamtejszym mieście place i ulice „pękają w szwach”! Dlaczego? Otóż, ostatnio dyskryminacją sanitarną „przywalono” im na maksa i dotarło do nich, że to sanitarne szaleństwo samo nie minie, nie odejdzie w cień, jeśli się mu zdecydowanie wszyscy nie przeciwstawią. Nas to także nie minie, co i raz nam to zapowiadają i wieszczą. Włochom „podkręcili już gaz pod garnkiem”, u nas zrobią to trochę później i na pewno z tego nie zrezygnują. Dlatego my też niedługo wszyscy masowo wyskoczymy z domów! Nie tak jak na ostatni Marsz o Wolność. Już w tym ostatnim proteście powinniśmy byli iść wszyscy razem, bez wyjątku, licznie, tłumnie, choćby w geście solidarności z Włochami, ze stoczniowcami z Triestu. Czy warto czekać, aż nam rząd zacznie tyłki „przypiekać żywym ogniem”? Czy naprawdę osobista sraka musi zaboleć Polaka, żeby się ruszył? A do tego czasu: „mojego siana powódź nie moczy, moje siano jest na górce”? Czekamy z działaniem, aż poziom wody się podniesie? „Polak zawsze musi być i przed szkodą i po szkodzie głupi”? Terror kowidowy sam nie minie, a tylko będzie się nasilał, i im dłużej nie okażemy swojego solidarnego masowego sprzeciwu (tak jak we Włoszech!), tym dłużej będzie trwał i przybierał na sile. Polacy, marsz na Wolnościowy Marsz! Wszyscy, bez rozgraniczeń! Zjednoczeni jesteśmy silniejsi, a tylko razem wygramy.

Źródło: Lurker.Land


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Raptor 28.12.2021 19:39

    Co do liczby realnych shotów, trzeba wziąć pod uwagę przynajmniej 2 dodatkowe czynniki:
    1) liczbę fikcyjnych rekordów wynikających z kupionych lub załatwionych papierów,
    2) liczbę fikcyjnych rekordów wynikających z założeń propagandowych (podobnie jak sondaże polityczne).

    Należałoby raczej założyć, że całkowita liczba jest nieco lub znacznie mniejsza niż ta oficjalna. Jeśli wszystko to zwykłe kłamstwo i manipulacja, to statystyki również podlegają tym samym zasadom, które realizują określony cel ostateczny, przez sprawienie wrażenia nieuchronności i wykreowanej indywidualnie fikcyjnej presji stadnej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.