PiS-owcy zrozumieli, że przegięli

Opublikowano: 01.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1002

PiS-owcy w panice! Chcieli linczować niewygodnych polityków i zwykłych obywateli, a sami znaleźli się pod medialnym linczem. Ziobrzyści głosowali za tą ustawą, nie wnosili żadnych poprawek, a teraz zaczęli ją krytykować. Dotarło do nich, że z powodu przegłosowania ustawy wprowadzającej totalitaryzm, która łamie co najmniej 13 artykułów „Konstytucji”, mogą przegrać wybory. Nie przewidzieli, że Polacy nie nienawidzą Putina aż tak bardzo, by zgodzić się na tę ustawę, i że politycy opozycji aż rwą się, jak np. Donald Tusk, by stanąć przed tą komisją dla medialnego show. Ustawa nie zwiększyła poparcia dla PiS-u, ale zwiększyła liczbę obywateli, którzy chcą iść na wybory głosować przeciwko PiS-owi.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.