Do pani Jolanty ws. rejestracji

Opublikowano: 11.06.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Komunikaty

Liczba wyświetleń: 1109

Nie mam jak inaczej skontaktować się z p. Jolantą, więc odpowiedź publikuję publicznie poniżej.

„Witam, już po raz trzeci proszę o dostęp do rejestracji i nie mam odpowiedzi!? Czy dostanę jakieś info?”

Już dwukrotnie wysyłałem Pani maila z loginem i hasłem – poprzednio 17.05.2024 o godzinie 10:20. Przed chwilą drugi raz skasowałem Pani konto i utworzyłem od nowa, aby wysłać świeże hasło, i otrzymałem taką automatyczną wiadomość zwrotną, z której wynika, że podany przez Panią adres emailowy nie istnieje.

Wiadomość zwrotna z serwera Gmaila: „host gmail-smtp-in.l.google.com[209.85.233.26] mówi: Konto e-mail, z którym próbowałeś się połączyć, nie istnieje. Spróbuj dokładnie sprawdzić adres e-mail odbiorcy pod kątem literówek lub niepotrzebnych spacji”.

Wysłałem dodatkowo kopię maila z danymi do logowania z alternatywnej skrzynki, ale otrzymałem identyczną automatyczną wiadomość zwrotną o niedostarczonej poczcie. Oznacza to, że albo Gmail skasował pani skrzynkę pocztową lub blokuje do Pani wysyłane listy, albo podaje Pani błędny adres e-mailowy (np. robiąc literówkę podczas wpisywania adresu e-mailowego w formularzu rejestracyjnym). We wszystkich trzech formularzach rejestracyjnych podała Pani identyczny e-mail.

Maurycy Hawranek
Admin WM


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. RisaA 11.06.2024 11:18

    Najlepiej wejdź na stronę Proton.me i załóż tam maila i podaj go adminowi WM. Google (Gmail) i Wirtualna Polska potrafią odwalić takie klocki jak «My nie przyjmiemy tego maila, bo uważamy, że to spam» czy jakoś podobnie. Niestety prywatność jest naruszana w takim stopniu przez Wirtualną Polskę i Google, że nikt o zdrowych zmysłach nie powinien używać tych dostawców maili.

  2. Szurnięty Mędrzec 12.06.2024 05:08

    Uszanowanko, zdrowia życzę

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.