Do cholery, obudź się i przejrzyj na oczy!

Opublikowano: 07.02.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2265

„Powinniśmy mieć rząd światowy, czy wam się to podoba czy też nie. Siłą albo po dobroci, wybór zależy już od samego społeczeństwa” – James Wartburg, wypowiedz z roku 1950.

Idea Nowego Porządku Świata (New world Order), w dużej mierze ukonstytuowała się w momencie powstania Stanów Zjednoczonych Ameryki, które to w znaczący sposób kontrolują wydarzenia światowe z zakresu polityki, ekonomi, bankowości i oczywiście z zakresu militarnego. Z czasem owe oddziaływanie wzrastało i obejmowało swoim zasięgiem coraz większą liczbę państw i społeczeństw. Oczywiście po drodze były I oraz II wojna światowa.

Przy tej okazji dobrze jest wspomnieć, że Adolf Hitler był finansowany przez rodzinę Rothschild, według niektórych teorii spiskowych, jedną z trzynastu rodów Illuminati. Rodzina Rothschild to jedna z najbardziej wpływowych rodzin na naszej planecie, jest to rodzina globalistów, którzy dążą do wprowadzenia NWO. Teraz, jeżeli przedstawiciele globalistów finansowali dojście do władzy Hitlera oraz późniejsze jego poczynania, to bardzo szybko dojdziemy do wniosku, że tym kręgom elit zależało na wojnach i rozruchach na świecie i w Europie.

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami” – Anonymous.

Zatem czym jest NWO? Jest to nowy porządek świata na najważniejszych płaszczyznach życia, począwszy od ekonomi, kultury, religii po przez bankowość, zbrojenie a skończywszy na testach i wszczepianiu sztucznych implantów każdemu człowiekowi na naszej planecie, oczywiście każdemu, kto przeżyje, ponieważ jednym z ważniejszych punktów NWO jest obniżenie populacji z obecnych miliardów do poziomu zaledwie pięciuset milionów.

W świecie NWO wielki brat będzie wiedział o nas wszystko, będzie nas kontrolował. Kiedyś pewien przedstawiciel grupy Bilderberg, stwierdził, że im nie są potrzebni ludzie martwi, czy też w pełni zdrowi. Oni potrzebują ludzi jak gdyby martwych, ale i nie w pełni świadomych tego, co się dzieje, ponieważ tylko z takich ludzi i takich społeczeństw można wyciągać pieniądze i można mieć korzyści dla siebie i własnych celów. Przerażająca idea i stanowisko człowieka reprezentującego elity światowe.

„Co byś zrobił z wolnością? Czy walczyłbyś o prawdę? Wielu odpowie, że nie, lepiej uciekać i żyć, ponieważ walcząc można umrzeć a uciekając żyć. Przynajmniej przez jakiś czas, umierając w swoich łóżkach kilkadziesiąt lat później. Wiele wówczas dalibyście za to, aby mieć jedną szansę, tylko jedną szansę, aby powrócić i powiedzieć, że warto podjąć wyzwanie, warto nie uciekać. Każdy człowiek umrze, ale nie każdy żyje prawdziwie. Dlatego Ty, Ty i Ty, wszyscy musimy walczyć o tę prawdziwą wolność” – Mel Gibson.

To sprawia, że każdy powinien przejrzeć na oczy, do cholery obudź się Polsko! Światowa finansjera posługując się strachem kontroluje twoje życie, strasząc cię i jednocześnie nakłaniając do zaciągania kolejnych kredytów. Mówią ci, w co wierzyć, jak się ubierać i co mówić. Globaliści żywią się na masach jak choroba. Jedyną odpowiedzią na zniewolenie i ucisk może być powstanie z kolan. Zbyt często wielu ludzi nie może dostrzec prawdy, ponieważ nie wierzy w słowa współczesnych rewolucjonistów.

Jednak mówimy Ci, że telewizja to kłamstwo, po prostu profesjonalna produkcja kłamstw i manipulacji na zakrojoną skalę. Telewizja tworzy błędne pojmowanie rzeczywistości stanowiące przeciwwagę dla twoich talentów, twojej indywidualnej osobowości i wyjątkowości. Pieprzyć współczesny matrix, mistyczną iluzję, którą okrzyknięto rzeczywistością, urojenie, które zniszczyło intelekt wielu ludzi na całym świecie.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład” – wizja objawiona Antonowi LaVey przez byt duchowy nazywający samego siebie Angra Mainyu. LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

Jaka jest prawda? Prawda jest taka, że przyszło nam żyć w czasach gdzie wszystko jest wyśmiewane, z wszystkiego można szydzić. Życie, Bóg, liczne troski, choroby, różnego rodzaju tragedie i ułomności, z tego wszystkiego można obecnie drwić. Ta metoda czy też ogólnoświatowy trend to nic innego jak socjotechniczna sztuczka, mająca na celu utrzymywanie współczesnej cywilizacji w oparach absurdu. Współczesny człowiek zbyt często ma problem z samodzielnym myśleniem, woli opierać się na opinii innych a najlepiej na opinii prezentera telewizyjnego.

Wszystkie te kabarety, parki rozrywki i ogólnie pojęty show biznes, mają na celu utrzymywać odbiorcę w stanie nieustannego letargu i rozbawienia tak, aby przypadkiem człowiek nie zaczął myśleć, zastanawiać się, bo wówczas mógłby zobaczyć, że coś ze współczesnym światem jest nie tak. Oni chcą byś za dużo nie myślał, a najlepiej nie myślał wcale. Oni chcą byś bez żadnych oznak zawahania podążał za stadem i nigdy, ale to nigdy nie próbował spojrzeć na otaczający Cię świat w sposób odmienny od tego, jaki od najmłodszych lat starli się w tobie zaprogramować.

Źródło: GLobalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. emigrant001 07.02.2020 21:13

  najważniejsze żeby niewolnik nigdy się nie domyślił, że jest niewolnikiem

 2. Waldo 07.02.2020 22:36

  Jakie nauczanie taka wiedza. Społeczeństwo zombi potrzebuje nowego “ajfona” 16 pary firmowych butów i wycieczki do Egiptu oczywiście na kredyt a nie wolności, pasji, zdrowia i wiedzy. Ludzi których zainteresowanie kończy się na popołudniowym serialu w telewizji będzie trudno przekonać do wyjścia z matrixu

 3. robi1906 08.02.2020 08:36

  Zaklinanie rzeczywistości, nie uczmy dzieci głupot w bezstresowych szkołach a wyrosną nam, mądrzy i prawi.

  Otóz nie, raz, że już coś takiego było z naszymi “sarmackimi” szlachciurami, co dała im ta cał wolność i brak dyscypliny?, dała bezhołowie.
  I dwa, ludziom potrzeba jest dysyplina i tresura, ale w tym dobrym celu, by pakazać jak żyć, bo ludzie w swojej masie są głupsi od owiec, i nie oszukujmy się, jesteśmy tacy od czasów stworzenia, nie ma żadnej prawdy w teorii Darwina, że będziemy kiedyś mądrzejsi. Jacy byliśmy głupi, tacy bedziemy po koniec czasu (naszego).

  Całkiem inną jest sprawą to, że teraz jesteśmy tresowani w złym celu, to jest prawda.
  Lichwa, robi z nas posłusznych niewolników mamony.

  P, s
  To już widać gołym okiem w krajach atlantyckich: USA i Kanada, jak to nazwał Dziad Wszewied: “to ich centusiowanie”, zresztą polecam filmik Rosjanina (tłumaczony przez niego) o Kanadzie
  https://www.youtube.com/watch?v=_ZGEELxWZR0

 4. kufel10 09.02.2020 02:26

  Macie fejsbuka? Podlinkujcie tam ten artykuł. Daję głowę, że więcej lajków będzie miała miernota informująca o swoim stanie zdrowia, np że ma jelitówkę = s*aczkę, niż Wy tak cennym artykułem. W takiej czasoprzestrzeni żyjemy.

 5. MasaKalambura 09.02.2020 11:59

  Zastąpić strach w trakcie poznawania i nauki własnego ja jest niezwykle ważną umiejętnością.
  Zagapić się z zastąpiajacym manewrem emocjonalnym to jak zawalić okres życia. Jak uczynić węzeł energetyczny.
  Strach podświadomy niebezpieczny podobnie jak strach jawny ukoić można wyłącznie dzięki Strachowi przed Majestatem Stwórcy. Ukoić to przede wszystkim zrównoważyć. Utworzyć strachowi skrzydła lewe i prawe by odfrunął sam. Bo strach się boi. Jako twór duchowy podlega prawom ducha. A ducha najważniejszym Prawem jest Świadomość Źródła i Kresu w Tym Samym, Jedynym. Jego bać się to Żyć.

  Prawda was wyzwoli.

 6. MasaKalambura 09.02.2020 17:03

  Słusznie zauważasz. Toteż nie piszę usunąć strach, tylko zmienić strach niszczący i zniewalający na budujący i uwalniający.
  Zamienić szkodliwą manipulację gadatliwego najeźdźcy i kłamcy na pomoc Stwórcy Miłości Pełnego i milcząco Mądrego

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.