Dlaczego nagle zmienili narrację?

Opublikowano: 08.11.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1486

Podcast Suwerennego PL.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 08.11.2022 17:55

    Jaka nuda? Postępujący planowany kryzys, Wielki Reset.
    Kraje z powodu sankcji na Rosję wpadają powoli w pułapkę związaną z kryzysem energetycznym i dopłatami, a zaraz mogą dojść odszkodowania poszczepienne (bo firmy farmaceutyczne “globalistów” są przecież zwolnione z odpowiedzialności). Poszczególne firmy zaczną padać, a kraje mogą zacząć bankrutować. Powszechne niezadowolenie z działań rządów sprawi, że “globaliści” którzy doprowadzili to tego, będą nam powoli wprowadzać swój NWO.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.