Dlaczego Jan Paweł II popierał NWO?

Opublikowano: 03.04.2017 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2395

Bardzo dziwna i trudna sytuacja do zrozumienia. Nie można jej zamieść pod dywan, ani milczeć. Dość poprawności politycznej, religijnej, ukrywania sprzedawczykowości, błędów, zachowań.

Jan Paweł II w przemówieniu poparł NWO: „A dzisiaj jako pielgrzym pokoju przybyłem tutaj by złożyć hołd Mahatma Gandhi, bohaterowi ludzkości. Mahatma Gandhi nauczał, że jeśli wszyscy mężczyźni i kobiety bez względu na to, jakie różnice są między nimi, trzymają się prawdy z szacunkiem wobec wyjątkowej godności ludzkiej istoty – New World Order (Nowy porządek świata), cywilizacja miłości może być osiągnięta. Niech Bóg prowadzi nas i błogosławi, usiłując iść wspólnie ramią w ramię i budując wspólnie świat pokoju… Niech prawda i brak przemocy żyje na wieki”.

Dlaczego to zrobił? Dlaczego papież nazwał NWO „cywilizacją miłości”? Dlaczego powtarza czyjąś myśl, zamiast ją potępić?

CZYM JEST NWO?

NWO = New World Order = Nowy Porządek Świata. NWO jest to system ekonomiczno-gospodarczy, którego celem jest zniewolenie człowieka.

Na pierwszy rzut oka idea wprowadzenia NWO wygląda znakomicie. Mamy jeden rząd, który panuje nad całym światem, jedną potężną armię, która kontroluje wszystkie narody i wspólny system ekonomiczny. Brzmi fantastycznie. Jednak…

Skoro ci sami ludzie, którzy finansowali wojny światowe, niszczą gospodarkę światową, przejęli siłowo złoża w Ameryce Południowej – chcą uczestniczyć w nowym rządzie, to czego możemy się po nich spodziewać?

Tak naprawdę to grupa osób, która planuje globalny rząd ma dwa pragnienia: rządzić i kontrolować. Oczywiście pieniądze są dla nich zawsze ważne. Mogą dodrukować ich każdą ilość i zrealizować dany cel. Są właścicielami centralnego banku amerykańskiego – FED. Mają cały system monetarny świata w garści. Mogą prawie każdy kraj doprowadzić do bankructwa. Decydują o wybraniu danej osoby na określone stanowisko w kartelach międzynarodowych.

OTO WIZJA FINANSJERY, KTÓRĄ MARZĄ ZREALIZOWAĆ

Utworzą światowy rząd w obrębie którego dawne państwa będą księstwami.

Będzie jeden bank centralny, który administruje wszystkimi transakcjami finansowymi.

Światowa waluta nie będzie papierową walutą, a zapisem elektronicznym.

Wszystkie zakupy będą odbywać się w sposób bezgotówkowy.

Światowa armia będzie podlegać scentralizowanej kontroli.

Poszczególne armie innych krajów zostaną rozbrojone lub podporządkowane.

Populacja zostanie w pełni kontrolowana.

Dlatego powstała Unia Europejska, dlatego chcą utworzyć armię Unii Europejskiej, dlatego chcą wyeliminować gotówkę z obiegu. Wdrażanie systemu gospodarczego trwa od lat. Powoli realizują kolejne kroki.

Czy papież Jan Paweł II nie wiedział czym jest NWO? A jeżeli wtedy nie wiedział, to czy kiedykolwiek odwołał poparcie dla nazistowskiego systemu NWO?

Autorstwo: Robert Brzoza
Źródło: ZastopujCzas.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. MB 03.04.2017 12:59

  Całkowita dziecinada. Gandhi owszem, uważał że trwały pokój na świecie może być osiągnięty tylko przez globalny rząd, ale na tym kończą się podobieństwa do tego, co określamy przez NWO. Równie dobrze można by uznać, że skoro Gandhi uważał mężczyzn i kobiety za istotowo tożsamych, to głosił ideologię gender… Niestety termin “new world order” jest używany nie tylko do planu globalistów i stąd takie nieporozumienia. Gdyby autor tych rewelacji zapierał się, że Gandhi był ukrytym agentem globalistów, “wystarczy” poznać jego poglądy – parę książek i staje się jasne, jak doszedł do takich wniosków. Nie znaczy to, że był nieomylny, a wręcz wykazywał się czasem naiwnością typową dla czystych moralnie ludzi – jak w przypadku Hitlera. Ale ta konstrukcja mająca dowodzić iż JPII popierał NWO jest naiwnością wynikającą z nieuctwa i ignorancji.

 2. gajowy 03.04.2017 13:01

  Jan Paweł II przez lata zbyt blisko współdziałał z CIA. Wszystko przez nienawiść do komunizmu. Został wykorzystany do zrealizowania ich agendy (m.in. przemiany ustrojowej na warunkach zachodnich korporacji, osłanianie morderstw lewicowych księży). Gdy się zorientował to trochę mu się pomieszało w głowie. Wtedy zaczął ideologiczną ucieczkę do przodu. Stąd totalne oskarżenie obecnej rzeczywistości – “cywilizacji śmierci”.

 3. Fenix 03.04.2017 13:58

  @autorze , czym jest dla ciebie wolność ? “Nowy Porządek Świata. NWO jest to system ekonomiczno-gospodarczy, którego celem jest zniewolenie człowieka.” Jak i na czym to zniewolenie ma polegać?
  Obecny system zniewolenia ludzi ,to władza sprawowana na niewolnikach, z pracowania na swoje życie obciążonych podatkami , na utrzymanie władzy wybranych.

 4. lboo 03.04.2017 15:09

  Jan Paweł II był głową państwa o ogromnych wpływach politycznych i ekonomicznych. Z wielowiekowa tradycją sprawowania władzy i ogromna ilością zgromadzonej wiedzy niedostępnej dla innych. Trudno mi sobie wyobrazić że głowa takiego państwa nie jest poinformowana jakie cele ma CIA. Nie sądzę żeby był aż tak naiwny. Jakie pobudki nim kierowały trudno powiedzieć, ale o nieświadomość konsekwencji swojego działania raczej bym go nie podejrzewał. W końcu papież jest nieomylny 😉

 5. MasaKalambura 03.04.2017 21:31

  Papież przewidział istnienie jednego planetarnego rządu, bo przewidywali go prorocy. Włącznie z Jezusem i Muhammadem (pokój z nimi obydwoma). Będzie to nieuniknione, gdy osiągniemy jako ludzkość globalną świadomość. Jesteśmy u progu tego osiągnięcia już dzięki technice. Będziemy (daj Boże) dzięki indywidualnemu rozwojowi ducha.

  Myślę, że papież w swojej mowie nie miał na myśli NWO pierwszego w kolejce, technologicznego, które doprowadzi do rządów antychrysta. Miał raczej na myśli to drugie, które wybuduje mesjasz, kiedy powróci. A którego początki w świadomości niektórych ludzi są odczuwane i urzeczywistniane zapewne już teraz.

  To drugie pokona to pierwsze. Bo naturalna jedność świadomości ludzi rozwiniętych i wysoce zaawansowanych duchowo jest doskonalsza od prymitywnych, agresywnych, bezmyślnych i przez to zwykle niemoralnych umysłów zjednoczonych zaawansowaną technologią.

  Myślę też, że stoimy przed nie lada trudnym wyborem. Mamy przed sobą trzy drogi:
  Pierwsza, to żyć jak dotąd. Wybiorą ją prawie wszyscy starsi wiekiem, dla których przejście w system współdzielenia myśli przekracza ich możliwości. Pozostaną do śmierci oddzieleni, pomimo tego, że oddzieleni nigdy nie byli. Ich świadomość pozostanie niezmieniona aż do śmierci.
  Druga, to włączyć się na stałe do globalnej wioski. Dziś to wciąż Si-Fi, ale Google, Musk i wielu innych ciężko pracuje, by to zmienić. Dlatego będzie to droga dla młodych, którzy już teraz, gdyby mogli, wcisnęli by sobie te komórki na stałe do mózgu. To są ci, dla których przygotowuje się znamię bestii – mega komputera, który też jest u progu wynalezienia i który wszystkich połączy. Jak uczy apokalipsa, jest to droga na zatracenie, dla wszystkich bez wyjątku.

  Jest też trzecia droga, posiadająca przyszłość. Jednak dość trudna i wymagająca, bo wymaga ona dyscypliny, pracy, treningu, wytrwałości i cierpliwości. Olbrzymich pokładów miłości i miłosierdzia. I częstego łączenia się z Jedynym naturalnym Synchronizatorem. Bogiem Wszechmogącym. Wymaga świadomej pracy nad łącznością w duchu z innymi ludźmi oraz biegłego posługiwania się duchem rozumianym jako śniącym (w pełni świadomie) ciałem. Sobowtórem, a posługując się słownictwem don Juana – Nagualem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.