Dlaczego gwałtownie spada liczba „nowych przypadków” COVID?

Opublikowano: 01.03.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3100

Liczba zgłoszonych „nowych przypadków” covidu spada w wielu krajach na całym świecie i tendencja ta utrzymuje się od ponad miesiąca. Zatem czym jest to spowodowane?

Przerażające czerwone liczby spadają. Sprawdź dowolną gazetę lub witrynę śledzącą covid, którą chcesz (nie dotyczy Polski – przypis tłumacza). Zdiagnozowane przypadki, zgony, hospitalizacje. Wszystkie gwałtownie spadają i tendencja ta trwa od tygodni, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Co zatem jest tego przyczyną? Eksperci z całego świata za pośrednictwem mediów przedstawili sugestie – wszystko za sprawą szczepionek i kwarantanny – tymczasem istnieje tylko jedna mająca sens przyczyna.

Większość ludzi przyjęłaby przedstawione założenie, co więcej, byliby oni zachęcani do takiej właśnie wersji przez telewizyjne gadające głowy i medialnych ekspertów, iż różne „szczepionki” przyniosły taki właśnie skutek i powstrzymały rozprzestrzenianie się „wirusa”. Czy tak właśnie jest? Nie, nie jest.

Spadek zdiagnozowanych przypadków rozpoczął się w połowie stycznia, czyli o wiele za wcześnie, aby jakikolwiek program szczepień przyniósł jakikolwiek efekt. Wielu ekspertów stwierdziło, iż: „Dr Wafaa El-Sadr, profesor epidemiologii i medycyny w Mailman School of Public Health na Uniwersytecie Columbia, powiedział, że spadającej liczby przypadków nie można przypisać szczepionce COVID-19, ponieważ nawet jedna dziesiąta populacji nie została dotychczas zaszczepiona, według danych CDC”. Co więcej, spadek przypadków ma miejsce jednocześnie w różnych krajach na całym świecie a nie każdy kraj szczepi się w tym samym tempie lub nawet używa tej samej szczepionki. Więc nie, „szczepionki” nie powodują zaobserwowanego spadku.

Innym wskazywanym powodem jest kwarantanna zwana lockdownem, z głoszoną rażącą propagandą, iż wszelkie areszty domowe narzucone przez rządy i środki „dystansowania” w końcu odniosły zamierzony skutek. To też nie to. Szwecja, jak wiadomo, nigdy nie zastosowała lockdownu. Jednak jej „przypadki” i „zgony związane z covidem”, spadają dokładnie równolegle z Wielką Brytanią.

Oczywiście, jeśli kraje, które nigdy nie zostały poddane kwarantannie również odnotowują spadki liczby zdiagnozowanych przypadków, kwarantanna również nie może powodować spadku zachorowań. Więc co jest tego przyczyną?

Może dla uzyskania odpowiedzi powinniśmy spojrzeć na datę rozpoczęcia spadku przypadków. Spójrz na poniższy wykres…

Jak widać, globalny spadek liczby „zgonów z powodu covidu” zaczyna się od połowy do końca stycznia. Co jeszcze wydarzyło się w tym czasie?

13 stycznia WHO opublikowała notatkę dotyczącą problemu bezobjawowych przypadków wykrywanych przez testy PCR i sugerującą powtórzenie wszystkich bezobjawowych pozytywnych testów. Było to kontynuacją ich poprzedniej informacji, instruującej laboratoria na całym świecie, aby stosowały niższe wartości progowe cyklu (wartości CT to liczba wykonanych cykli powielania materiału genetycznego) w testach PCR, ponieważ wartości powyżej 35 mogą dawać fałszywie pozytywne wyniki .

Zasadniczo w dwóch notatkach WHO zapewniła, iż ​​przyszłe testy wykonane według jej zaleceń będą bardziej prawdomówne, i rzadziej będą wskazywały fałszywie pozytywne wyniki a co za tym idzie, znacznie trudniej będzie można je określić ją jako „przypadek bezobjawowy”. Krótko mówiąc, logika sugerowałaby, że w rzeczywistości nie obserwujemy „spadku liczby przypadków covidu” ani „spadku liczby zgonów na covi”.

To co obserwujemy, to spadek liczby doskonale zdrowych osób, które są określane jako „przypadki zakaźne” na podstawie fałszywie pozytywnych wyników z niewiarygodnego procesu testowania. Widzimy również, iż mniej osób umierających na zapalenie płuc, raka lub inną chorobę ma dodany „Covid19” do ich aktu zgonu, w oparciu o kryteria testowe mające na celu wywołanie pandemii.

Dzieje się dokładnie tak, jak przewidzieliśmy to w OffG, w momencie opublikowania zaleceń WHO.

Tłumaczenie: MrEnigmatis
Źródło oryginalne: Off-Guardian.com
Źródło polskie: MrEnigmatis.wordpress.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Skalp 01.03.2021 13:20

    No i to rozumiem. Tymczasem z mojego przeglądu prasy badziewnej najważniejsze podawane informacje to: wpadniecie auta do rzeki, mataczone śledztwo, zapowiadnie nowych obostrzen. Nie żeby tutaj był kolejny dowód na to, że tłumaczenie oficjeli czemu coś jest tak, a nie tak, było zwykła wymówką i to nawet nie potwierdzająca się. Co za tym idzie caly proceder, całe blokady, szczepienia, kryzysy nie mają przyczyn tam gdzie się ją wskazuję…… Zapomniałem się, gdzie ja z tym foliarskim myśleniem, z jakiegoś tam bzdurnego źródła jak off-Guardian. Proszę o wybaczenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.