Dlaczego elity są „ekologiczne”?

Opublikowano: 07.11.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 939

Egalitaryzm ekosferyczny, Sylwia Spurek i syntetyczne mięso.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Doctor Who 07.11.2021 12:50

    Podstawą przedstawionego rozumowania jest zrównoważenie elementów składających się na ekosystem. Co ciekawe nie wspomina się ani słowem o zrównoważeniu elementu finansowego. Wyrażnie widać, że kapitał odgrywa dominującą rolę. Chcac być spójnym w realizacji równoważenia ekosystemu należałoby drastycznie ograniczyć wpływ kapitału. Jednak neo ideologie proponują działania umacniające wpływ banków, koncernów itp. Czyli jest to kolejna koncepcja zamydlająca oczy. Efekty będą znacząco różne od oficjalnie zakładanych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.