Dla żartu zacementował sobie głowę w mikrofalówce

Opublikowano: 09.12.2017 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 478

Ten mężczyzna może mówić o dużym szczęściu – dla żartu pozwolił on swoim kolegom zacementować sobie głowę w mikrofalówce. Żartownisie nie przewidzieli jednak, że.. mikrofalówka utknie na głowie mężczyzny i narazi go bezpośrednio na utratę życia.

Plan internetowych jajcarzy wydawał się prosty – oblać głowę kolegi cementem, a jako formy do odlewu użyć mikrofalówki. Niestety, mężczyźni nie pomyśleli, że ten popularny sprzęt kuchenny będzie trudno śmiałkowi zdjąć z głowy i że będzie on się mógł w ten sposób zwyczajnie udusić.

Gdy żartownisie zorientowali się, iż ich koledze grozi śmierć w wyniku uduszenia, rzucili mu się na pomoc. W cemencie zdołali wydrążyć dziurkę, tak że 22-latek mógł jako tako zaczerpnąć powietrza. Niestety jednak mężczyznom nie udało się zdjąć koledze mikrofalówki z głowy. Na pomoc wezwano zatem strażaków, którzy po przyjeździe na miejsce całkowicie oniemieli. Im również przez długi czas nie udawało się ulżyć Brytyjczykowi z Wolverhampton, a rozkręcanie mikrofalówki i rozbijanie cementu zajęło im dobrze ponad godzinę.

Oficer Shaun Dakin z West Midlands Fire Service powiedział, że choć całe zdarzenie wydaje się być zabawne, to tak naprawdę 22-latek mógł się udusić albo zrobić sobie krzywdę innego rodzaju. Ponadto strażacy, zaangażowani w ratowanie Brytyjczyka z opresji po przeprowadzeniu głupiego żartu mogli być potrzebni w innej akcji, w której życie człowieka zostało zagrożone na skutek wydarzenia losowego.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Radek 09.12.2017 11:51

  Dlaczego obecnie są jeszcze tacy głupi ludzie?

 2. pigwus 09.12.2017 16:35

  Radek 09.12.2017 11:51

  Dlaczego obecnie są jeszcze tacy głupi ludzie?

  Dlatego że są wychowywani bezstresowo.

 3. Radek 10.12.2017 05:08

  Chyba masz rację.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.