Disney wprowadzi do swoich produkcji więcej homoseksualistów

Opublikowano: 01.04.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1321

Amerykańska wytwórnia filmowa Disney do końca roku zamierza dokonać poważnych zmian w swoich produkcjach. Dużo lepiej mają być więc w nich reprezentowane mniejszości rasowe i seksualne, aby tworzone przez nią filmy były bardziej inkluzywne. Zmiany w tym kierunku będzie wprowadzać dyrektor wychowująca dzieci „transpłciowe” i „panseksualne”.

Karey Burke, dyrektor Disney’s General Entertainment Content, zorganizowała łączenie internetowe z podległymi sobie pracownikami. W jego trakcie zapowiedziała, że amerykański producent filmów i programów telewizyjnych będzie dążył do większej inkluzywności, a jego nowe plany mają być zrealizowane do końca bieżącego roku.

Tym samym w produkcjach Disneya co najmniej połowę ich głównych bohaterów mają stanowić przedstawiciele mniejszości rasowych oraz ruchu LGBTQWERTY. Grupy te dotychczas miały mieć zbyt małą reprezentację, dlatego od pewnego czasu amerykański koncern prowadzi swoją kampanię „Reimagine Tomorrow”.

Wspomniana Burke podczas rozmowy z pracownikami podkreśliła, że sama wychowuje, jak to określiła, „dwójkę dziwnych dzieci” należących obecnie do grupy mniejszości seksualnych. Jedno z nich ma być więc „transpłciowe”, natomiast drugie „panseksualne”.

Dyrektor Disneya stwierdziła, że zmiany w materiałach tworzonych przez Disneya są potrzebne, bo jedna z koleżanek zwróciła jej uwagę na fakt zbyt małej reprezentacji „dziwnych postaci”. Burke po obejrzeniu kilku filmów przyznała rację swojej znajomej, dlatego chce zwłaszcza zwiększyć liczbę bohaterów o homoseksualnej orientacji.

Już wcześniej legendarna firma w zeszłym roku wyeliminowała ze swoich parków rozrywki zaimki płciowe, aby w ten sposób działać przeciwko wykluczeniu społecznemu. W swoich materiałach Disney nie zwraca się więc już do „Pań i Panów”, ale używa zwrotów pokroju „cześć wszystkim” czy „witajcie przyjaciele”.

Na podstawie: NYPost.com
Źródło: Autonom.pl

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. bboyprezes 01.04.2022 15:04

  Żart na 1 kwietnia??

 2. Collega 01.04.2022 18:05

  Obawiam się, że niestety nie

 3. andi170 02.04.2022 00:15

  Disney = upadek moralny i promocja dewiacji .

 4. Fenix 02.04.2022 07:00

  Witam wszystkich. Moja płeć to moja sprawa. Nie państwa , nie instytucji ,nie korporacji, i nie religii. Wolny człowiek!

 5. Admin WM 02.04.2022 07:46

  To nie jest żart 1-kwietniowy. Informacja jest prawdziwa.

 6. rici 02.04.2022 10:38

  Tak sie zastanaiam, i dochodze do wniosku ze; to w zasadzie normalne , przeciez zydowski bog jest transseksualny, czytajac biblie to nie ma tam zadnej wzmianki o kobiecie w poblizu boga. Nawet zeby zaplodnic Maryje, wyslal swojego ducha, czyli inna osobe. Duch sw. jako jego druga osoba zostal uznany dopiero w VI wieku. Tak dla przypomnienia, pierwsza trojca to byla ; bog ojciec i jego dwaj synowie cesarz Konstantyn i Jezus, po smierci Konstantyna zostala tylko dwojca, jego imie zostalo usuniete. Sa na ten temat rozne wzmianki w listach pisanych przez uczestnikow soboru Nicejskiego I. Z samego soboru wszystkie zrodla pisane zostaly zniszczone przez kosciol, lub utajnione.
  Duzo na ten temat moga powiedziec dokumenty z synodu w Arles w 317 r.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.