Disco polo rządzi

Opublikowano: 28.05.2023 | Kategorie: Muzyka

Liczba wyświetleń: 1100

Satyryczna piosenka Witka Muzyka Ulicy.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. niecowiedzacy 29.05.2023 01:09

    A może by tak dosłownie potraktować słowa: Disco Polo rządzi? Prawie wszystkie partie rządzące po 1989 roku już tak się skompromitowały że może przydała by się nowa partia o nazwie Disco polo. Według mnie to jest coś więcej niż tylko muzyka, ludzie w różnym wieku od babci do wnuczki bawią się wspaniale i zgodnie. Marcin Siegieńczuk śpiewa iż łączyć a nie dzielić ma. Potrzeba właśnie takiej partii. Może Zenek Martyniuk przyjął by prezydenturę a Marcin Miller został by premierem. To mógłby być ruch który inne partie zepchnął by do niewielkiego poparcia np. 5-7%. Został by przerwany tragiczny klincz Po i PIS. Proszę o poparcie.

  2. sanchop 29.05.2023 02:34

    Do “niecowiedzący” – fajne nazwiska wymieniłeś:
    SiegenczUK, MartyniUK, Miller , no wspaniale zabawiają prosty lud. Melodia jak każda inna ale tekst? Co, mam o małolatach i piosenkarzu co je dymie w tekście piosenki przy dzieciach i żonie słuchać? Zepsucie Polaków i Polek szybuje w stratosferze! Tu nie ma ratunku! To jest tragiczny klincz! Polacy są dymani, bo słuchają i wprowadzają to w życie – ” dymaj i bądź dymany”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.