Die Glocke – Dzwon

Opublikowano: 18.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 330

Istnieją w berlińskim archiwum niezbite dowody na to, że za czasów II wojny światowej istniała tajna nazistowskiej broń, która stała się znana światu jako urządzenie o nazwie „Die Glocke” – „Dzwon”. Urządzenie to zostało skonstruowane przez zespół naukowy podlegający generałowi SS Hansowi Kammlerowi pod głębszą zasłoną niż nawet nazistowskie badania nuklearne. Ostatnia informacja zawarta w raporcie SS przechowywanym w Berlińskim Centrum Dokumentów stwierdza, że drugi prototyp bombowca Ju-390, który znajdował w hangarze na lotnisku pod Świdnicą koło Wrocławia w kwietniu 1945 roku w oczekiwał na ewakuację projektu „Dzwon Kammlera”. Czy Kammlerowi udało się uciec wraz z prototypem “Dzwonu”? O tym i jeszcze o wielu innych tajemnicach w dzisiejszym filmie. Zapraszamy do oglądania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o