Diabły w Watykanie – 3

Opublikowano: 01.12.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1184

W pierwszych latach X wieku rozpoczął się najbardziej haniebny okres w długiej historii papiestwa. Przez blisko sześć dekad kolejni papieże byli tylko posłusznymi marionetkami w rękach dwóch przebiegłych kobiet, które zyskały wówczas złą sławę największych nierządnic Rzymu. Nie tylko decydowały o wyborze kolejnych papieży, ale także ich późniejszej detronizacji. Zwykle kończyły się nagłym zgonem nieposłusznych im ojców świętych. Obie były gotowe były na wszystko, aby tylko zaspokoić swoje własne ambicje. Nigdy wcześniej i nigdy później kobiety nie miały tak wielkiej władzy w Kościele. Każdego, kto stanął na ich drodze, czekała śmierć.

Autorstwo: Łukasz Włodarski
Lektor: Hubert Pawlak
Źródło: YouTube.com

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.