Diabelski list – przesłanie z piekła?

Opublikowano: 20.06.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 545

„(…) kiedy dziewczyna trafiła do klasztoru, była bardzo przerażona i zaniepokojona tym, że miała przeklęte nieczyste serce”. To fragment jednej z najbardziej tajemniczych historii XVII wieku. Zakonnica, siostra Maria staje się przewodnikiem dla Diabła, który dzięki jej zdolnością lingwistycznym pisze jej ręką list. Do dzisiaj list ten skrywa nieodczytaną tajemnicę, chociaż twierdzi się, że jego diabelski szyfr został złamany. Czy faktycznie tak się stało?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o