Depopulacja prowadzona rękami gojów

Opublikowano: 16.03.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3777

Ludzie mają pamięć dobrą tylko krótką!

Gdy dwa lata temu globalna sitwa syjonistyczna „odpaliła” aferę COVID-19, kotara zasłaniająca realne procesy polityczne na świecie OPADŁA i odsłoniła teatr marionetek zwanych rządami krajowymi.

Zdumieni ludzie zauważyli, że rządy prawie wszystkich państw świata działają identycznie, wprowadzają jak na komendę te same ograniczenia, nakazy i zakazy, używają nawet identycznego języka itp. Trudno było nie zauważyć, że istnieje jakiś jeden ośrodek decyzyjny, który steruje rządami krajowymi, zaś te wykonują w podskokach wszelkie, nawet najbardziej absurdalne i ludobójcze decyzje. Po dwóch latach trwania sterowanego globalnie absurdu pod nazwą COVID-19, ta wiedza natychmiast wyparowała, gdy chazarskie media wyciszyły pandemię, a nagłośniły wojnę.

Gdy wojska rosyjskie wtargnęły na teren Ukrainy, niezliczona ilość przeróżnych komentatorów zaczęła analizować konflikt w taki sposób, jakby rządy akurat Rosji i Ukrainy odzyskały pełną suwerenność decyzyjną, której w czasie „pandemii” jakoś nie miały.

Ta polityczna ślepota owocuje niezliczoną ilością bzdurnych komentarzy, które ostatecznie ogłupiają gojów na całym świecie, nieświadomych tego co się wokół nich wyprawia. A co się wyprawia?

Trwa światowa wojna globalnej mafii syjonistycznej z resztą świata, której celem jest wymordowanie większości ludzi na całym świecie. Wojnę tę jej inicjatorzy prowadzą rękami gojów, wcześniej tych gojów ogłupiając propagandą (korumpując) i doprowadzając ich kłamstwami i manipulacjami do stanu oszołomienia.

W stanie psychicznego szaleństwa goje polecieli tłumnie do „szpryc-punktów” gdzie zostali zatruci „preparatami”, a obecnie zostali napuszczeni na siebie, aby prowadzić bratobójczą wojnę na Ukrainie. Ta wojna to drugi etap depopulacji, czyli mordowania się ludzi pomiędzy sobą.

Dlaczego za teatr działań wojennych wybrano Ukrainę? Z kilku powodów. Po pierwsze zarówno ludność Ukrainy jak i Rosji „olała” szczepienia, a co za tym idzie tą metodą nie da się ich wymordować. Ale jest i drugi powód – ważniejszy. Wojna na Ukrainie idealnie nadaje się na zaprowadzenie chaosu gospodarczego na całym świecie. Przypomnę, że Rosja i Ukraina są ważnymi dostawcami na rynki światowe różnych surowców, w tym nawozów sztucznych. Sankcje nakładane na Rosję oraz chaos na Ukrainie pozbawi światowe rolnictwo nawozów, co doprowadzi do spadku produkcji, drożyzny żywności i na końcu do globalnego głodu.

Kilka dni temu z eksploatacji została wyłączona fabryka nawozów w Policach z powodu jakiejś tajemniczej awarii. A więc i w Polsce nie będzie nawozów! Wstrzymanie dostaw surowców z Rosji i Ukrainy do Europy i USA spowoduje chaos w gospodarce światowej, czego finałem będą masowe rozruchy społeczne, krwawo tłumione, plądrowanie sklepów, a na końcu głód.

Wojna na Ukrainie jest prowadzona w taki sposób, aby się nigdy nie zakończyła. Zauważmy, że z całego świata płyną dostawy broni do tego państwa, na co rząd rosyjski nie reaguje. Najpierw broń jest transportowana drogą lotniczą do Rzeszowa, zaś na Ukrainę trafia transportem samochodowym. Dlaczego Rosjanie nie ukrócą tego procederu? Wystarczyłoby zablokować wojskiem granicę z Polską. Dlaczego tego nie zrobią? Bo wojna musi trwać, im dłużej tym lepiej, gdyż dłuższa wojna to więcej trupów Słowian, którzy uniknęli śmierci i okaleczenia tymi preparatami!

Tak się sprawy mają, jeśli przyjrzeć się im dokładnie i bez emocji.

Na jesieni tego roku nastąpi eskalacja mordu szczepionkowego pod pretekstem następnej fali COVID-19 przeprowadzona już pod zarządem WHO. Przypomnę, że Unia Europejska zamówiła ogromną ilość szczepionek, po 10 sztuk na jednego Europejczyka. Niezliczona ilość powikłań poszczepiennych zostanie okrzyknięta przez chazarskie media jako nowa epidemia, a zabawa rozpocznie się od początku. Nie są wykluczone jakieś nowe lokalne wojny (w tym na terytorium Polski i Białorusi), na przykład na Tajwanie, ale masowa depopulację gojów ich własnymi rękami przyspieszy!

Depopulacja idzie pełną parą, realizowana jest precyzyjnie rękami samych gojów (sterowanych z ukrycia przez globalnych Chazarów), czego ci ostatni nie są w stanie zauważyć, doprowadzeni propagandą mediów do stanu krańcowego szaleństwa.

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: PospoliteRuszenie.org


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. pikpok 16.03.2022 17:04
 2. dagome12345 17.03.2022 15:08

  Nielubię takich “artykułów”.
  Dlamnie takie teksty powodują tylko jedno , odbierają możliwość racjonalnego analizowania zawartych w nim twierdzeń.
  Powiedz coś o o “możliwości” wykorzystania wojny na Ukrainie do destabilizacji świata w kwestii handlu żywnością to zaraz ktoś Ci wyciagnie , że powielasz twierdzenia z tekstów o spiskach syjonistów- i zostałeś pozamiatany w dyskusji ….
  Z tych samych przyczyn nie ufam ludziom pokroju Grygucia ( Pan Nikt) ten kolega Grzegorza Brauna i kiedyś tam Bartosiaka …. zresztą fajnie grono, jeden promuje USA i patryjotyzm przeciw Rosji , a drugi jed!ie po USA zachwalajac Ruskich i promuje patryjotyzm antysemicki …… tak czy siak patryjotyzm przegrywa …..

 3. pikpok 19.03.2022 08:38

  Dagome12345, to spytaj się ich o Klausa Schwaba, a potem o “jego twórczości” .
  https://youtu.be/KWk9Sd54i9w

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.