Demonstranci BLM dążą do upadku USA

Opublikowano: 04.09.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 508

Prof. Adam Prokopowicz – prezes Instytutu Globalnych Innowacji, Ekonomii i Logistyki – uważa, że jeśli nie zostaną poczynione pewne kroki zmierzające do naprawy USA to w najbliższych dziesięcioleciach ten kraj będzie mocno podupadał. Powodem osłabiającej się kondycji Stanów Zjednoczonych są czyny radykalnych grup np. Black Lives Metter. Grupy te wywołują rozróby, co skutkuje ostrą reakcją społeczeństwa. Nasz gość zaznacza, że takie grupy jak BLM oskarżają o rasizm bez powodu każdą osobę, która nie zgadza się z ich postulatami. Prof. Prokopowicz uważa, że do sprawy powinien się włączyć prezydent Donald Trump.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.