Demokracja demokracji nierówna

Opublikowano: 07.02.2015 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Demokracja demokracji nierówna

Liczba wyświetleń: 485


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. Fenix 07.02.2015 11:33

  Jasne i proste zrozumiałe prawo, kto je ma stanowić i dla kogo ? Kto je ma wykładać Narodowi by je rozumiał tzn. przestrzegał , i w końcu kto ma je uprawomocnić?
  Głupstwa gadasz Konrad , parę razy się przysłuchaj temu co mówisz , bo sobie sam przeczysz . Prawo ma być jedne dla wszystkich ! A ci którzy je tworzą będą ponad prawem , to zawsze władza . Bo przecież władzy ufamy, prawda?I mamy to obecnie, 25lat oszustw ” wybranej ” władzy . Nie ponawiaj błędu!

 2. Fenix 07.02.2015 11:36

  Cofam mój głos , to zaufania .

 3. Fenix 07.02.2015 11:52

  Musisz mieć prawo do zwolnienia, to żart ? Kto ma prawo tworzenia i dzielenia kasy, ten ma władzę . Dziel i rządź, każdego można przekupić .

 4. Fenix 07.02.2015 12:12

  Jezusa się nie udało przekupić ani władza ani kasą , prawda.

 5. adeli 07.02.2015 15:08

  fajna mrzonka, ale odwoływanie kiedy się chce to bzdura, np. w polsce większość to urzędnicy, naruszenie ich interesów oznacza odwołanie głowy państwa. Dlatego elekt ma 4 lata, bo to ma mu zapewnić pewną chociaż niezależność, idea głosowania na osobę a ne na partię jest ok

 6. Fenix 07.02.2015 18:42

  Chłopie ty nie masz praw , o to chodzi ! Władza ma prawa bo je sobie tworzy , władza ma dobra i dzieli nimi tak jak władzy uważa , władza jest ochraniana to wojsko policja , jeśli władza oszukuje i okrada, jesteśmy oszukiwani i okradani Narodzie . Władza szantażuje władza wymusza, władza likwiduje . Kogo mam wybierać prawa, czy ludzi do władzy ?

 7. Fenix 07.02.2015 18:46

  Kogo lub co mam wybierać ,ludzi władzy to bezprawia , czy prawa dzieląc władzę .

 8. Fenix 10.02.2015 06:37

  Ja mogę stanowić o sobie, a ty u władzy będziesz stanowił za mnie i o mnie ? Paradoks. Moje stanowienie o sobie kończy wraz z wyborem ” ciebie” do władzy , na tym kończy się moja rola ? Władza ponad prawem , przymusi podporządkuje, ukarze , gdy zechcę wyrazić mój sprzeciw to jednostki tak większości gdy dzieje się nam krzywda .
  Wyborem ludzi władzy , tracę własną godność jako człowiek wyzbywam się wolności . Wybór prawa zwraca mi własną godność, prawda zwraca mi wolność .

 9. Fenix 10.02.2015 07:06

  Kradzież zgodna z prawem to podatki dochodowe inne różne , to lichwa banksterska, zadłużanie przez władzę narodu pokoleniowe. To jest władzy prawo narzucone ! Ale, czy jest twoim i moim prawem ?
  Prawda ,prawo , udział władzy, udział dóbr KAŻDEMU ! Zapamiętaj i powtarzaj jak mantrę .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.