Decyzję podjęto niemal bez danych

Opublikowano: 03.04.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 52

Zaskakująca wypowiedź doradcy Prezydenta RP o braku podstaw do globalnej kwarantanny COVID-19, która jest demontażem gospodarki państw.


Źródło: Wnet.fm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
NORB
Użytkownik
NORB

Potrzeba więcej takich audycji lekarzy, którzy widzą co jest grane i jak należałoby się zachowywać w obliczu panującego wirusa. Obecne daleko idące ograniczenia swobód obywatelskich i gospodarczych staczają nasze państwo w przepaść. Jeżeli padną finanse, to również braknie na leczenie tych najsłabszych. Czy o to chodzi aby ratować budżet, aby nie wypłacać emerytur? Takie audycje są potrzebne aby jak najwięcej ludzi widziało, że nie tędy droga. Tylko wzmacnianie własnego systemu immunologicznego ma sens, bo wirus ten czy inny zawsze może się pojawić.

lboo
Użytkownik
lboo

@NORB: No tak, trzeba przygotować ludzi do zbawiennej szczepionki.

Flibusta
Użytkownik
Flibusta

No a mój komentarz czegoś nie wszedł…

Flibusta
Użytkownik
Flibusta

Muszę jeszcze raz… Od początku podejrzewałam że coś jest nie w porządku. Liczba “zarażonych” i zgonów kompletnie nie uzasadniała zakresu ograniczeń. 2500 zarażonych to siedem tysięcznych procenta w stosunku do 36 milionów Polaków, zaś zgonów nie chce mi się liczyć bo to już tysięczne promili. Co zaś do smutnych włoskich ciężarówek, to są sygnały że to stare zdjęcia ładnie wmontowane. Zdjęcie w zamyśle ma pokazywać stan rzeczywisty i być “dowodem w sprawie”. Ze tak nie jest świadczy istnienie fotoshopu. Pamiętam zresztą filmy pokazujące szeregi ofiar z czasów jakiejś niedawnej wojny (ciała nakryte białym materiałem) które dyskretnie się poprawiały – czyli były ustawione do filmu. Ale…ale.. powietrze miało szansę się oczyścić, ludzie przypomnieli sobie jaka jest rzeczywista hierarchia ważności, czyli jakieś dobre newsy są hi..hi..