Dalekosiężne plany Ruchu Pięciu Gwiazd

Opublikowano: 11.05.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 818

W 2008 roku Casaleggio Associati – intelektualne zaplecze włoskiej globalistycznej partii Ruchu Pięciu Gwiazd opracowało raport zatytułowany „Gaia – The future of politics”, w którym opisano przyszłość kraju i polityki światowej. W nim intelektualne zaplecze partii opracowało przyszłość Włoch i wydaje się, iż jest to realny plan obecnie wdrażany w życie, z którego niektóre elementy, takie jak spalenie katedry Notre-Dame i rozpoczęcie epidemii już zrealizowano. Co jeszcze zaplanowali?


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Piron 11.05.2020 13:16

    Dla mnie plan Pięciu Gwiazd, niczym się nie różni od NWO, tyle tylko że jego realizacja jest odłożona o 30 lat w czasie, ponadto nie uwzględnia się w nim wpływu na globalną sieć AI, który już obecnie jest ogromny. Niespójne logicznie to jest, durne, i nic nie rozwiązuję, jedyne co mi przychodzi na myśl to stare mądre przysłowie “Zamienił stryjek laskę na kijek”.

  2. Cami 12.05.2020 09:25

    a nie czasem “siekierke” 🙂 ale jak “truskawka na torcie” zamiast “wisienki”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.