Czy zarażanie szczepionką to nowa eugenika?

Opublikowano: 26.06.2022 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1962

Od dwóch dekad naukowcy bez rozgłosu opracowują samorozprzestrzeniające się szczepionki zakaźne. National Institutes of Health sfinansował badanie, w którym albo DNA śmiertelnego patogenu jest pakowane w zaraźliwy, ale mniej szkodliwy wirus, albo śmiertelność wirusa jest osłabiana przez inżynierię w laboratorium.

Powstałe „szczepionki” rozprzestrzeniają się z jednej osoby na drugą, jako zaraźliwy wirus układu oddechowego. W ten sposób tylko 5% danej populacji wymagałoby zaszczepienia; pozostałe 95 procent „złapałoby” szczepionkę poprzez transmisję w społeczności. Technologia ta omija problem krnąbrnych obywateli, którzy odmawiają wyrażenia zgody na szczepienie. Jej zwolennicy podkreślają, że kampania masowych szczepień, która normalnie wymagałaby miesięcy kosztownych wysiłków, aby zaszczepić wszystkich, mogłaby zostać skrócona do zaledwie kilku tygodni.

Naukowcy wykazali już słuszność tej koncepcji na populacji zwierząt. W 2000 r. hiszpańscy naukowcy wstrzyknęli 70 królikom zakaźną szczepionkę i puścili je na wolność, gdzie szybko zwierzęta te przekazały szczepionkę setkom innych. Kraje europejskie testują teraz tę technologię na świniach.

W następstwie pandemii COVID-19 około tuzina instytucji badawczych w Stanach Zjednoczonych, Europie i Australii bada zastosowania samorozprzestrzeniających się szczepionek u ludzi.

W 2019 r. rząd Wielkiej Brytanii zaczął badać tę technologię w celu rozwiązania problemu grypy. Artykuł badawczy z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej poinformował, że studenci uniwersytetów mogą być oczywistą grupą docelową: „Nie pracują, więc [szczepienie ich] nie spowoduje większych zakłóceń gospodarczych, a większość z nich ma drugie domy, tym samym rozprzestrzeni szybko szczepionkę”. Naukowcy przyznali, że zakaźna szczepionka przeciwko atenuowanemu wirusowi grypy spowodowałaby pewną liczbę zgonów, ale oszacowali, że byłoby to mniej niż w przypadku oryginalnego wirusa grypy.

Jak opisano w raporcie rządu Wielkiej Brytanii: „Samorozsiewające się szczepionki są mniej śmiertelne, ale nie tak nieśmiercionośne: wciąż mogą zabijać. Umrą niektórzy ludzie, którzy w innym przypadku by żyli, choć ogólnie umrze mniej ludzi”. Zakaźne szczepionki są naszą przyszłością, twierdzą ich orędownicy, i nie różnią się niczym od dodawania fluoru do wody pitnej.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

29

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Admin WM 26.06.2022 11:22

  Na początku pandemii zetknąłem się z teorią spiskową, że koronawirus SARS-CoV-2 jest szczepionką, którą uwolniono do środowiska w celu likwidacji grypy.

 2. nazizm to ideologia lewicowa 26.06.2022 12:19

  Gdyby tak udalo sie wynalezc samorozprzestrzeniajaca sie szczepionke na glupote…A swoja droga, najlepsza szczepionka jest przechorowanie danego patogenu. Szczepienie na grype jest malo skuteczne, jesli wogole, bo szczepionki opracowywane sa na podstawie wirusa z ubieglego sezonu grypowego, a w nadchodzacym wirus mutuje i jest najczesciej odporny na te szczepionki. Zamiast szczepic, powinno sie namawiac ludzi do wzmacniania swojego naturalnego ukladu odpornosciowego. Ale wtedy bigpharma nie zarobi tyle, ile w przypadku szczepionek.

 3. Doctor Who 26.06.2022 15:23

  Pycha kroczy przed upadkiem. Przewidując krótkoterminowo ogólnie mniejszą ilość zgonów, rozprzestrzenia się czynnik o nieznanym długofalowym działaniu. U podstaw takiej decyzji leży przekonanie o znajomości całości zagadnienia dotyczącego infekcji wirusowych. To twierdzenie jest wątpliwe, choćby dlatego że badanie takich infekcji ma się jak najlepiej. Czyli jest jeszcze wiele do zbadania.

 4. urartur 27.06.2022 10:18

  CowID 2019 Miał zadanie odciąć nas od nadswiadomości czyli czakry korony, oraz podnieść dopaminę. Dlaczego? Dlaczego odcięto w nas duchowość i wzmocniono radość fizycznych doświadczeń? Podpowie wam to przyczyna lepienia się hemoglobiny. Dusza zawiaduje ciałem przy pomocy czerwonych krwinek, które to przy pomocy jednej cząsteczki tlenu pobranej w płucach, udają się do serca i są zaprogramowane jego polem elektromagnetycznym czyli naszym uczuciem i emocją z nim związaną. Tak zaprogramowana hemoglobina rozsyłana jest z serca do wszystkich komórek w ciele w celu uruchomienia jej zadania ewolucyjnego. Sieć 5G za pomocą pola EM lepi ze sobą hemoglobinę w nici i kłęby, przez co nie może ona w płucach pobrać tlenu, a serce nie może jej przeprogramować gdyż jego pole elektromagnetyczne jest za słabe. Już wiadomo, że test PCR nie wykrywa żadnego wirusa a jedynie implantuje “ziarno” glinu na podstawie węglowej, a to co jest w szczepionkach ma zabić nasz układ limfatyczny i przy pomocy grafenu przygotować ciało na przyjęcie bio-implantu, który będzie sterowany siecią kwantową satelit, rozstawianych na niebie w sieć od lutego 2020r. Ludzkie ciało jest doskonałym narzędziem. Przy pomocy układu limfatycznego oczyszcza ciało z patogenów, a gdy sobie nie radzi zamyka je w torby – guzy, by po zneutralizowaniu zatrucia organizmu, przy pomocy aktywacji prątków gruźlicy usunąć je i wyrzucić z ciała. Tu ciało przegrywa z patogenami, bo zaszczepiono nas przeciw gruźlicy, przez co straciliśmy nieaktywne jej prątki i teraz zmuszeni jesteśmy operacyjnie wyciąć guza. To jeden z przykładów, że żadna szczepionka nie leczy, a jedynie niszczy nasze mechanizmy naprawcze ciała. Andrzej Małek przy pomocy generatora HHO – “EDEN MŁODOŚCI” odkrył, że rodnik hydroksylowy w mitochondrium wiąże w ciele patogeny zamiast wiązać wodór. Dlaczego lekarze wciąż nas wiążą lekami i “nie wyleczają”? Większość lekarzy żyje z ludzkiej krzywdy, więc nie spieszno im do wyleczenia pacjenta, a jedynie do utrzymania choroby, by wciąż mogli na nas się dorabiać.
  Plan globalistów zarządzających nami to depopulacja ludzi do 500 mln. Rozmyślcie to nim wasze Rody wygasną.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.