Czy wywołają masowe ludobójstwo?

Opublikowano: 02.06.2022 | Kategorie: Publikacje WM, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2253

Dr Pierre Gilbert w 1995 roku mówił o możliwości kontrolowania zachowań ludzi za pomocą broni mikrofalowej i zmodyfikowanych „szczepionek” wytwarzających pole magnetyczne.

https://www.youtube.com/watch?v=pe-OTmH2PP0

Dr Gilbert powiedział: „Szczepionki będą zawierały ciekłe kryształy, które zostaną umieszczone w komórkach mózgowych, które staną się mikroodbiornikami pól elektromagnetycznych, do których będą wysyłane fale o bardzo niskiej częstotliwości”. „I przez te fale o niskiej częstotliwości ludzie nie będą w stanie myśleć, zostaniesz zamieniony w zombie” – kontynuował. „Nie myślcie o tym jako o hipotezie” – dodał. „To już zostało zrobione. Pomyślcie o Rwandzie”.

Podczas tajnej operacji CIA użyto tej broni w Rwandzie, by rozpalić zbrodnię ludobójstwa, gdzie w ciągu około 100 dni od 6 kwietnia do lipca 1994 roku, jej ofiarą padło, według szacunków, od 800 000 do 1 071 000 ludzi. Ludzie w szale pozarąbywali się wzajemnie maczetami, a Izrael i USA dodatkowo dostarczyły im broń palną, moździerze, granaty itp.

Czy ktokolwiek kojarzy temat „szczepionek” wytwarzających pole magnetyczne? Według niezależnych badaczy z Hiszpanii i z Wielkiej Brytanii tlenek grafenu jest składnikiem wszystkich genetycznych zastrzyków, „szczepionki” na COVID-19. Preparaty te przed niczym nie zabezpieczają, przed niczym nie zapobiegają, ale… wytwarzają pole magnetyczne.

„Zaszczepiono” około połowy populacji ludzkości.

Poniższy film z Finlandii pokazuje eksperyment na cmentarzu. Przy świeżych grobach wykryto nietypowe emisje sygnałów IP. Eksperyment przeprowadzono instalując na smartfonie kilka aplikacji do śledzenia Bluetooth, np. Blue Radar i nRF Connect, a potem ustawiając skaner na wykrywanie technologii Bluetooth Low Power. Nie wiadomo jak nanoboty są zasilane, ale pamiętać należy, że istnieje tajna technologia wojskowa nieznana oficjalnej nauce. Eksperyment możesz powtórzyć na własną rękę. Napisz, gdy go zweryfikujesz.

Nietrudno sobie wyobrazić, co się stanie, gdy psychopaci uruchomią systemy 5G i wyemitują z nadajników odpowiednie częstotliwości. Naukowcy wojskowi prowadzą badania nad działaniem ludzkiego mózgu od dawna, że wspomnijmy np. projekt MK Ultra. W obecnych czasach posiadają już odpowiednie technologie, by poprzez wysłanie sygnału odpowiedniej częstotliwości spowodować globalne ludobójstwo.

Autorstwo: Quasar
Na podstawie: YouTube.com, WolneMedia.net [1] [2] [3]
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.