Czy włoska mafia przetrwa bez bossa?

Opublikowano: 22.01.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 544

W tym tygodniu w poniedziałek doszło do zatrzymania poszukiwanego blisko 30 lat bossa sycylijskiej mafii. 16 stycznia, karabinierzy aresztowali zbiegłego Matteo Messinę Denaro we wnętrzu placówki medycznej, do której udał się na leczenie — poinformował cytowany przez agencję AGI dowódca Korpusu Karabinierów Pasquale Angelosanto. Eksperci zajmujący się włoską mafią, jak i władze lokalne zauważają, że aresztowanie nie zmieni znacząco świata przestępczości zorganizowanej we Włoszech. Jak będzie wyglądać mafia sycylijska po aresztowaniu Denaro poszukiwanego blisko 30 lat? Jak wielka jest organizacja włoskiej mafii i jaki majątek posiada?

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.