Czy w Australii rozpoczęła się antypandemiczna rewolucja?

Opublikowano: 24.09.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3199

Nie ma chyba kraju na świecie gdzie korona-terror został rozkręcony bardziej niż w Australii. Lista absurdów pandemicznych jakie pojawiają się na antypodach nie ma końca, a poziom zamordyzmu jest tak wielki, że przynosi skojarzenia z czasami nazistowskimi. Totalitarna pandemiczna władza w Australii dokręca śrubę od dwóch lat i wydawało się, że nie ma końca represjom. Jednak przebrała się miarka i ogłoszony przymus szczepień spowodował powstanie ludzi nazywanych w mediach „pracownikami budowlanymi”.

Nie jest dużą przesada stwierdzenie, że Australia powróciła do swojej pierwotnej roli – wielkiego więzienia. Rządzący nakazali ludziom zamknąć się w domach i nie rozmawiać nawet z sąsiadami aby nie zarazić się modnym przeziębieniem wirusowym. Australijczycy znosili te wszystkie fanaberie zadziwiająco długo a inne rządy o totalitarnych zapędach obserwują Australię dokładnie, aby przekonać się jak jeszcze może pognębić obywateli.

Niektórzy twierdzą, że dzisiejsza Australia zaczyna wyglądać jak film SF klasy B. Inni dodają, że to nie przypadek, iż to tam rozgrywała się fabuła filmu katastroficznego „Mad Max”. Rzeczywiście kraj ten jest prymusem w pandemicznej paranoi. Niemal od dwóch lat trwa tam lockdown. Wprowadzono też zakaz przemieszczania się. Na porządku dziennym są już aresztowania za brak maseczki. Nie da się też przejechać ze stanu do stanu. Na dodatek rząd prowadzi stały nasłuch wypowiedzi obywateli w sieciach społecznościowych i jeśli ktoś pisze rzeczy niewłaściwe, albo dołącza się do organizacji protestów, to może zostać odwiedzony rano przez smutnych panów z policją i wyjechać z nimi w kajdankach.

Terror państwowy jaki zastosowały australijskie władze jest niesamowity i cały czas dochodzi do eskalacji bestialskich zachowań ze strony policji i służb. Internet obiegają nagrania brutalnych aresztowań, wyrywania dziecka matce, obrazki te nieprzyjemnie przypominają to, co działo się na ulicach europejskich miast w czasie II wojny światowej. Australijczycy jednak jakoś to znosili, ale do czasu.

Czarę goryczy przepełnił przymus szczepień ogłaszany sukcesywnie w kolejnych branżach. Wspomniani robotnicy budowlani rozpoczęli antycovidowe powstanie blokując autostradę oraz maszerując na Melbourne. Stało się to po tym, gdy nakazano zamknięcie placów budowy na dwa tygodnie. Władze próbowały ich zmusić do podporządkowania się i wstrzyknięcia eksperymentalnej szczepionki przeciw Covid-19. Do nich zaczęli przyłączać się kolejni obywatele i powstał wielki ruch protestu – wręcz rewolucja.

Australijskie władze na ową rewolucję zareagowały w sposób typowy dla totalitarnych reżimów. Po prostu na protestujących wysłano siły policyjne, które jednak nie radziły sobie z tłumem. Co więcej w kilku przypadkach policjanci z bijących zmienili się w bitych. Starcia były momentami bardzo brutalne. Skończyło się na tym, że w kolejnych starciach policjanci strzelali w plecy do protestujących ludzi, którzy starali się uciekać!

Media w Australii otrzymały zakaz używania śmigłowców i dronów do filmowania protestów i demonstracji. Reżim rządzący Australią nie chce stymulować protestów pokazując ich masowość. Zamiast tego w telewizji deprecjonuje się protesty i demonizuje się demonstrantów przedstawiając ich w najgorszym świetle. Zresztą te techniki znamy doskonale również z Polski, chociażby w kontekście Marszu Niepodległości.

Wczoraj okazało się, że w stanie Victoria odcięto Internet. To dowód na powagę sytuacji. Internet odegrał wielką rolę w powodzeniu rewolucji w ramach Arabskiej Wiosny i jego ograniczenie ma zapewne na celu utrudnienie organizowania się protestujących. Czy australijska antycovidowa rewolucja ma szansę na powodzenie? Powinniśmy trzymać kciuki za Australijczyków, bo jeśli oni polegną, za chwilę będzie to czekało nas wszystkich.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 58, średnia ocena: 4,93 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kufel10
Użytkownik
kufel10

Dwie rzeczy mi tu nie pasują – skąd tam tylu milicjantów i skąd tyle miejsc w więzieniach żeby wszystkich internetowych rewolucjonistów ująć i zamknąć?

agama
Użytkownik

cała ta pandemia pokazała, że politykom chodzi tylko o faszystowską dyktaturę, pandemia to tylko pretekst i okazja

hashi
Użytkownik

No czyli Australia powróciła do pierwowzoru, cały kraj to kolonia karna.
To samo chcą zrobić w Europie. Faszyzm, totalitaryzm, totalne zniewolenie i kontrola. Dystopijna wizja Orwella stała się rzeczywistością.

firestarter
Użytkownik
firestarter

Żądza władzy i kontroli dotyczy chorych jednostek, a “elitka” jest epicentrum tej choroby.
https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/08/24/glebiej-glebiej-glebiej/

Szurnięty Mędrzec
Użytkownik
Szurnięty Mędrzec

Chcę skomentować, to oczywiście muszę się koorwa zalogować ponownie
nieważne

Moim zdaniem, to co się obecnie się dzieje na świecie było zapowiadane od 2012 roku. w 2017 roku trafiłem na portal Wolne Media, tu po raz pierwszy przeczytałem o aferze pizzagate. Czytając więcej, trafiłem o informacje na temat deep state, pedofilii w Hollywood oraz adrenochromie

Kadencja Baracka Obamy dobiega końca, niedługo później dowiaduję się, że Michael Obama to tak naprawdę facet. Czytam, o masowych aresztowaniach mających odbyć się w przyszłości, oraz o GITMO w tym setkach tysięcy zapieczętowanych aktach oskarżenia przeciwko światowym politykom, gwiazdom, biznesmenom i ludziom władzy. Mają oni być jednocześnie aresztowani by nie mieli szansy się przegrupować, oraz by głowa została ucięta hydrze jednym cięciem

Obecnie ludzie doświadczają tak zwanego masowego przebudzenia, mają odkryć jak byli manipulowani przez polityków, że tak naprawdę są niewolnikami. Ludzie muszą się obudzić i sami wyzwolić, nikt za nich tego nie zrobi

Następne co nastąpi to tak zwane wydarzenie, czyli uwolnienie NESARA oraz GESARA. Jestem osobiście przekonany, że każdemu człowiekowi na świecie mogą zapewnić dach nad głową i zaspokojenie podstawowych potrzeb, energię i wodę. Rządy zostaną zredukowane o 90%, wszelkie podatki zostaną zniesione. Wprowadzony zostanie podatek w wysokości załóżmy 15% od przedmiotów zbędnych do życia czyli biżuteria, przedmioty luksusowe, dzieła sztuki itd. Żywność oraz lekarstwa nie będą mogły być opodatkowane
więcej

https://www.odkrywamyzakryte.com/gesara-nesara/

Reset systemu finansowego

http://2012portal.blogspot.com/2012/04/normal-0-microsoftinternetexplorer4_28.html#comment-form

Wyzwolenie planety ziemia

http://2012portal.blogspot.com/2012/04/plan-2012-normal-0-microsoftinternetexp.html#comment-form

Zalecam zapoznawanie się z podanymi informacjami na własną rękę. Nikomu nie wierzcie, nauczcie się słuchać oraz weryfikować informacje, mi nie musicie ufać i nie powinniście
To co podałem to tylko ułamek wiedzy jaką posiadam

belfanior
Użytkownik
belfanior

@Szurnięty Mędrzec
Linki ktore podales datowane sa na lata temu wstecz.czytalem je i im podobne jakis czas temu.Mysle ze to czesc ogluiana spoleczenstwa i dawania mu nadziei typu:cos sie dzieje,bedzie dobrze bo ktos zalatwi sprawe za mnie…
Wg.mnie nalezy brac przyklad z Australijczykow…czas negocjacji i pokojowych protestow minal…czas zaczac sie bac…Dotyczy to “bezkarnych”W rzadzie widocznym i nie tylko…
Pozdrawiam.