Czy otwarto międzywymiarową bramę?

Opublikowano: 18.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 782

Ten specjalny projekt, był realizowany na pustyni w Kalifornii, był częścią czarnych rytuałów znanych jako „Babalon Working”, zaprojektowanych przez Aleistera Crowleya. Do projektu dołączyli John Whiteside Parsons specjalista od napędów odrzutowych oraz L. Ron Hubbard, założyciel scjentologii. Celem serii ceremonii przeprowadzanych przez Crowleya, Parsonsa i Hubbarda było rozpieczętowanie międzywymiarowej bramy, która została zapieczętowana w starożytności, umożliwiając w ten sposób innym istotom wymiarowym znanym jako „Przedwieczni” dostęp do naszego kontinuum czasoprzestrzennego. Czy to się udało?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.