Czy UFO odpowiada za zawalenie się góry na Syberii?

Opublikowano: 01.08.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3105

Prezydent Rosji, Władimir Putin, nakazał armii zbadanie tajemniczego przypadku zawalenia się góry na Syberii. Wielu miejscowych mieszkańców podejrzewa, że wypadek mógł zostać spowodowany przez UFO.

Kierowca ciężarówki, Aleksiej Dyundin, był naocznym świadkiem zdarzenia. Mężczyzna następująco relacjonuje incydent: “Księżyc był niewidoczny i niebo było ciemne. Sekundy przed godziną 1:30 w nocy nagle całe niebo się zaświeciło. Wraz z drugim kierowcą zobaczyliśmy olbrzymie zielone ciało ze spektakularnie jasnym i bardzo długim ogonem, opadające prawie pionowo. Widzieliśmy to tuż przed nami. Wszystko wydarzyło się w ciągu trzech, może czterech sekund.”

Aleksiej jest przekonany, że to, co zobaczył 11 grudnia było spadającym meteorytem, jednak zapisy wskazują, że tej nocy nie odnotowano żadnej aktywności meteorytowej. Nie ma również śladu żadnego krateru w miejscu, w którym zawaliła się góra. Innym logicznym wytłumaczeniem zjawiska mogłoby być osunięcie się ziemi, lecz wielu mieszkańców Syberii, którzy widzieli wcześniej takie katastrofy twierdzą, że tym razem wygląda to inaczej.

Gazeta “Siberian Times” przeprowadziła wśród mieszkańców ankietę, w której zapytano ich o przyczynę zawalenia się góry. 27% ankietowanych wskazało spadający meteoryt, 40% osuwisko, natomiast aż 33% uważa, że doszło do ataku ze strony UFO.

Sterty brudu i kamieni, niegdyś tworzące górę, obecnie blokują rzekę, która napędza elektrownię wodną Bureyskaya. Rosyjskie ministerstwo obrony podjęło więc decyzję o wysłaniu wojska i geologów, aby usunąć gruz i ustalić możliwe przyczyny katastrofy.

Miejscowi mieszkańcy nie będą mieli jednak okazji obserwować działań służb, ponieważ ogłoszono stan wyjątkowy i nakazano ewakuację ludności z powodu “zagrożenia powodziowego”. Nie powinno więc zaskakiwać, że natychmiastowo pojawiły się sugestie, jakoby Władimir Putin próbował coś ukryć przed światem. Czy 33% ankietowanych mogło mieć rację?

Autorstwo: ZychMan
Na podstawie: MysteriousUniverse.org
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.