Czy Tusk, Ochojska i inni powinni zostać skazani za zdradę?

Opublikowano: 11.03.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2412

Polscy europosłowie, reprezentujący tzw. totalną opozycję w Parlamencie Europejskim, w tym także przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej Donald Tusk, nawołują i prawdopodobnie również inspirują działania wymierzone w interesy oraz dobro państwa polskiego. Przedstawiciele PO i Lewicy biorą udział w przygotowaniu sankcji przeciwko Polsce, w Parlamencie wielokrotnie głosowali i wzywali do karania naszego kraju oraz odebraniem należnych nam funduszy – napisał Robert Bąkiewicz w liście do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Przewodniczący Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” zaapelował do ministra sprawiedliwości o postawienie oskarżenia o zdradę dyplomatyczną wobec polityków „totalnej opozycji” m.in. Donalda Tuska, Janiny Ochojskiej i innych.

„Państwo polskie nie może tolerować lekceważenia praworządności. Dlatego wzywam pana ministra, jako Prokuratora Generalnego, do podjęcia kroków zmierzających do postawienia europosłów i polityków, działających na szkodę państwa polskiego, w stan oskarźenia z art. 129 o zdradzie dyplomatycznej. Należy także rozważyć czy ich działalność, w obecnej sytuacji zagrożenia naszego bezpieczeństwa, nie podlega pod zarzuty osłabiania obronności Polski” – stwierdził.

Zdaniem Roberta Bąkiewicza takie działania są konieczne, aby można było mówić w Polsce o zasadzie równości wobec prawa. „Bezczynność instytucji państwowych, wobec jawnych działań na szkodę Polski, jest przejawem kryzysu praworządności. Oznacza bowiem, że łamana jest zasada równości wobec prawa, a politycy zostają wyjęci spod rygorów Kodeksu karnego” – wskazał.

Autorstwo: Paweł Kubala
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Dgruzin 11.03.2022 17:26

    Najpierw to trzeba skazać za zdradę Jarosława Kaczyńskiego.
    https://www.youtube.com/watch?v=5rSrHvM6nqo

  2. MasaKalambura 12.03.2022 06:46

    Dlaczego najpierw?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.