Czy to „Wikipedia”, czy „Woke-a-pedia?”

Opublikowano: 20.05.2022 | Kategorie: Media, Publicystyka, Publikacje WM, Świat komputerów, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1594

Rzekomo „wolna encyklopedia” internetowa „Wikipedia” jest pełna propagandy i alopatycznych kłamstw.

Pamiętasz czasy, gdy wszyscy mieli encyklopedie? Uczniowie używali ich do pisania referatów na podstawie książek i wyszukiwania interesujących faktów z historii, przyrody, geografii, polityki i wielu innych dziedzin. Teraz, kilkadziesiąt lat później, wszystko, co ma związek z naturalnymi metodami leczniczymi, w tym produkty, ludzie i organizacje, zostało niesprawiedliwie zdyskredytowane, aby dopasować się do oczekiwań Wielkiej Farmacji i medycznego kompleksu przemysłowego USA.

Obecnie „Wikipedia” jest jednym wielkim śmietnikiem dla lewicowej propagandy, szczególnie jeśli chodzi o wszelkie sprawy związane z bezpieczeństwem, zdrowiem, ochroną środowiska lub czymkolwiek politycznym. Uważa tak nawet współzałożyciel „Wikipedii”, Larry Sanger. Lewicowcom płaci się za szkalowanie wszystkiego, co dotyczy naturalnego zdrowia, zwłaszcza jeśli chodzi o zapobieganie, leczenie lub wyleczenie jakichkolwiek chorób i zaburzeń, w tym COVID-19. Są jakieś wiarygodne treści? Dowiesz się prawdy o sporcie lub zwierzętach, ale „Wikipedia” to fabryka mitów, jeśli chodzi o informacje dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia.

„Wikipedia”, podobnie jak Google i „Facebook”, ma nieograniczony dostęp do kłamliwych „weryfikatorów faktów”, którzy dyskredytują wszystko, co prawicowe, a co przeczy lewicowej narracji. „Wikipedia” ma strony z wykazami tzw. wiarygodnych i niewiarygodnych źródeł. Odrzuca wszystkie doniesienia polityczne z portali „Fox”, „The Federalistb, „The Daily Wire” i „The Daily Caller”, twierdząc jednocześnie, że wszystkie treści z Mother Jones, Vox, Slate, MSNBC i CNN są „wiarygodne” (podobna czarna i biała lista stron istnieje w polskiej „Wikipedii” – przypis tłum.).

„Wikipedia” nazwała informacje nt. zawartości laptopa Huntera Bidena fake newsami, dezinformacjami i teoriami spiskowymi. To samo dotyczy trwającej cztery lata nagonki na zmowę Trump-Rosja. „Wikipedia” jest tak samo kłamliwa jak boty na „Twitterze”, gdzie 90 procent wpisów zostały sfabrykowane, aby wpłynąć na masy i zrobić im pranie mózgu. Dlatego coraz więcej ludzi w Stanach Zjednoczonych nazywa ją „Woke-a-pedią” (gra angielskich słów oznaczająca w luźnym tłumaczeniu „wybudziłem się z »Wikipedii«” – przypis tłum.).

„Wikipedia” próbuje przekonać użytkownika, że socjalizm i komunizm są dobre dla Ameryki, równocześnie tłumiąc wolność słowa i wolną prasę. Na stronie „Wikipedii” poświęconej komunizmowi wychwala się, ile istnień ludzkich uratował komunizm. „Woke-a-pedia” nazywa politykę graniczną byłego prezydenta Trumpa „obozem koncentracyjnym”, obrażając tym naród żydowski, aby wcisnąć wszystkim oszukańczą politykę Demokratów. „Wikipedia” twierdzi, że „każdy może edytować strony”, ale jeśli nawet w najmniejszym stopniu nie zgadzasz się z narracją jej lewicowych moderatorów, to taka edycja zostanie usunięta.

Nie zapominajmy, że po premierze filmu „Vaxxed: From Cover-Up to Catastrophe”, media głównego nurtu zasypały internet fałszywymi informacjami, aby zdyskredytować go i jego twórcę, Andrew Wakefielda. Mimo że Wakefield już kilkadziesiąt lat wcześniej został oczyszczony z zarzutów o fałszowanie danych w badaniach na temat związku szczepionek z autyzmem, „Wikipedia” wciąż utrwala stare kłamstwa na jego temat (polska „Wikipedia” też odrzuca dodanie informacji o jego sądowym zwycięstwie, ponieważ nie napisały o nim wiarygodne „czasopisma medyczne”, czyli w praktyce prasa marketingowa Wielkiej Farmacji – przypis tłum.).

Nikomu nie wolno kwestionować „bezpieczeństwa i skuteczności” szczepionek, a teraz, w samym środku największego w historii szczepionek tuszowania ich szkodliwości, COVID-19, „Woke-a-pedia” powtarza to samo. Największe kłamstwa w „Woke-a-pedii” dotyczą medycyny, polityki i środowiska (np. wspiera oszustwo globalnego ocieplenia).

„Wikipedia” obecnie nie jest encyklopedią. To lewicowy śmietnik bezużytecznych i niebezpiecznych dezinformacji, służący do propagowania fałszywych poglądów obłąkanej lewicy i globalistów, którzy sprowadzili na nas wszystkich epidemię COVID-19. Wpisy dotyczące medycyny holistycznej i naturalnej w „Wikipedii” głoszą, że są to leki znachorskie, sprzedawane przez sprzedawców oleju z węża i forsowane przez zwolenników teorii spiskowych.

Korzystanie z „Woke-a-pedii” w celu znalezienia informacji jest nie tylko bezużyteczne, ale wręcz niebezpieczne. Nikt nie powinien być poddawany działaniu internetowej „emcyklopedii”, która utrwala kłamstwo za kłamstwem, jednocześnie grzebiąc prawdę o naturalnych środkach leczniczych i znanych od tysiącleci domowych sposobach leczenia.

Autorstwo: S.D. Wells
Tłumaczenie: Maurycy Hawranek
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: WolneMedia.net

16

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. g0dny 20.05.2022 11:42

    Zgadnijcie kto według ukraińskiej wikipedii wyzwolił Polaków?….. Niemcy oczywiście hahahaha

  2. MasaKalambura 20.05.2022 18:54

    g0dny link?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.