Czy to ostatnia faza planu III wojen światowych

Opublikowano: 08.01.2020 | Kategorie: Historia, Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3241

Wiele wskazuje na to, że siły NWO zmierzają do pełnej realizacji planu wywołania trzeciej wojny światowej, zgodnie z założeniami masonów sprzed 149 lat.

Była głowa masonów USA – Albert Pike, otrzymał niegdyś precyzyjny plan wprowadzenia ludzkości do Nowego Porządku Świata. Pike wierzył w to, że prawdziwym władcą planety jest Lucyfer. Jego misją było wręcz głoszenie nauk lucyferycznych jako prawd objawionych. Plan ten zapowiadał trzy wojny o zasięgu światowym.

PLAN TRZECH WOJEN ŚWIATOWYCH OPUBLIKOWANO W ROKU 1871

Jedna z kopii znajdowała się przez pewien okres w londyńskim muzeum. Ambicje masonów wyjawił w swojej książce Sekrety masonów ujawnione kardynał Chile – Carlo Rodriguez. Oryginał tej publikacji był wydrukowany w roku 1925, czyli znacznie wcześniej niż wybuchła II wojna światowa.

CELE PIERWSZEJ WOJNY ŚWIATOWEJ

„Pierwsza wojna światowa musi był wywołana w celu umożliwienia Iluminatom zdetronizowania mocy Carów w Rosji oraz uczynienia z tego państwa fortecy ateistycznego komunizmu. Różnice pomiędzy agenturami Iluminatów pośród brytyjskimi oraz niemieckimi imperiami, będą użyte w celu wywołania tej wojny. Na koniec tej wojny wykreowany będzie komunizm. Zostanie on użyty do zniszczenia innych rządów w celach osłabienia religii.”

Cele te zostały dokładnie zrealizowane. Powstał ZSRR, chrześcijańska rodzina carów została wymordowana, a ortodoksyjny kościół Wschodu – wróg Watykanu – został zdziesiątkowany.

CELE II WOJNY ŚWIATOWEJ

„Druga wojna światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi. Celem wojny jest zniszczenie nazizmu, a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie. W czasie II wojny światowej międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu, w którym będziemy go potrzebowali do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu.”

Celami II wojny światowej było zniszczenie faszyzmu, ustanowienie państwa Izrael oraz… utworzenie komunistycznego Bloku Wschodniego. Faszyzm w momencie powstawania planu w roku 1871 nie istniał. Pike zapowiedział jego powstanie oraz jego zniszczenie, na korzyść syjonizmu.

PLAN III WOJNY ŚWIATOWEJ

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Iluminatów pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii, będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji, a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

6 grudnia 2017 Donald Trump uznał Jerozolimę po raz pierwszy od 2500 lat stolicą fałszywego Izraela i to jest praktycznie wypowiedzeniem wojny światu Islamu, który wyznaje co najmniej 1,5 miliarda ludzi. Izrael chce zająć wszystkie ziemie Bliskiego Wschodu z Syrią i Libanem włącznie. Iran jest największym wrogiem Izraela i od dawna mówi o wymazaniu go z map świata.

Wiele spraw w tej układance zaskakująco do siebie pasuje. Jeśli masoni realizują plan wybuchu III wojny światowej tak samo precyzyjnie, jak wybuch dwóch poprzednich konfliktów, to należy już pytać „kiedy”, a nie „czy” wybuchnie ostatnia globalna pożoga.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. karp 08.01.2020 13:53

  Jezus Marian, co za bzdury 😀

  “Faszyzm w momencie powstawania planu w roku 1871 nie istniał. Pike zapowiedział jego powstanie oraz jego zniszczenie, na korzyść syjonizmu.”
  – geniusz! I nawet nazwę wymyślił 40 lat wcześniej.

 2. Dawid 08.01.2020 14:34

  Ale tam pisze, że nie będzie wojny w Europie, nas czeka między innymi kryzys gospodarczy, który najbardziej nas zaboli i to będzie porównywalne do wojny, ale bez bomb nuklearnych. Tak jak zauważył @karp, też mi to nie pasuje, że gość dokładnie znał nazwę “syjonizmu”.

 3. adambiernacki 09.01.2020 12:19

  Oj jakże potrzebna jest wojenka zaropiałym posiadaczom czołgów? Cóż bowiem by się stało z zaropiałymi potentatami gdyby to świat nagle poszedł we właściwym kierunku i do przemieszczania się zaczął używać innych napędów niż spalinowe?

 4. Krokodylowy 09.01.2020 13:26

  Słyszałem kiedyś ciekawą teorię, że architekci takich dalekosiężnych planów (domniemana masoneria), których czas realizacji wykracza daleko po za długość życia jednego człowieka poznali sekret zachowania osobowości lub wspomnień z poprzednich wcieleń. Dlatego mogą kontynuować te plany, bo robią to dosłownie w swoim interesie. Stąd m.in. przykładowo te wszystkie sekretne techniki podawania dłoni na przywitanie aby wtajemniczeni wzajemnie się rozpoznawali mimo upływu lat i przemijania pokoleń. Inna sprawa, że sam Lucyfer jako archetyp Prometeusza jest postacią dyskusyjną i stoi to w ciekawej opozycji do chrześcijaństwa i innych religii wywodzących się z kultu słońca (światła), bo jak wiadomo – historię świata piszą zwycięscy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.