Czy to już wojna? Inwazja imigrantów na granicy

Opublikowano: 10.11.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 587

Choć napływ muzułmańskich imigrantów przez granicę polsko-białoruską trwa już od kilkunastu tygodni, to 8 listopada odnotowano niespotykaną eskalację tego problemu. W okolicach Kuźnicy Białostockiej kilkutysięczna grupa imigrantów próbowała sforsować zapory z drutu kolczastego ustawione na granicy. Rozbiła ona obóz i prawdopodobnie będzie próbowała kolejnych szturmów. Spotkało się to z mobilizacją wojska i policji po stronie polskiej – granicy strzeże kilkanaście tysięcy funkcjonariuszy i żołnierzy.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.