Czy szkoły wyższe produkują debili?

Opublikowano: 02.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1256

Rozmowa z Marcinem Małeckim w PostRadiu o stanie polskiej edukacji. Czy szkoły wyższe produkują debili?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. j3w 03.03.2020 09:07

  “Czy szkoły wyższe produkują debili?”

  Zachowując retorykę:

  Nie, z racji problemu demograficznego szkoły wyższe debili dopuszczają do studiowania w ramach uczelni, stawiając niskie wymagania w taki sposób, że by uzyskać dyplom liczy się głównie tylko to czy się chce skończyć czy nie.

  Aktualnie szkół wyższych jest za dużo, problem dotyka również kadry nauczycielskiej.

  Szanowny pan z radia mówi o malowaniu paznokci, ale proszę zauważyć, że np. w Katowicach jest coś takiego jak Kosmetologia – i nie jest to specjalizacja w szkole zawodowej 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.