Czy Szaraki i Reptilianie knują coś na wyspach Salomona?

Opublikowano: 01.07.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 589

Czym są “Smocze węże”, o których opowiadają mieszkańcy wysp Salomona? Czy manifestacja 50 UFO podczas bitwy o Guadalcanal był próbą interwencji obcej cywilizacji w wojnę na Pacyfiku? Czego szukają świetliste kule na podwodnym cmentarzysku okrętów wojennych? Czy odkryta baza UFO będzie zbadana? Czy setki naocznych świadków opowiada faktycznie o latających Reptilianach? Dlaczego obserwacje świetlistych obiektów coraz bardziej się nasilają? Czego szukają obcy na wyspach Salomona?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.