Czy Ukraina szantażuje Polskę taśmami?

Opublikowano: 02.05.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1501

Przemyślenia vlogera Stanisława Staszica dotyczące podejrzenia, że obserwowana uległość rządu wobec Ukrainy i przesadna ukrainofilia przekraczająca pomoc humanitarną i polityczną, mogą wynikać z afery podkarpackiej. Przypomnijmy, że zablokowano nasz portal po tym, jak przypomnieliśmy o zeznaniach agenta CBA z maja 2019 r., że kopie sekstaśm z politykami trafiały na Ukrainę. Teraz, gdy Ukraina walczy z rosyjskim agresorem, którego nie popieramy, służby ukraińskie mogły wyciągnąć taśmy z nieletnimi prostytutkami, aby zaszantażować rząd i zmusić go do jeszcze większej „pomocy”. To podejrzenie wyjaśnia wiele decyzji PiS-u i parlamentarzystów na szkodę Polski i Polaków, w tym słowa premiera Morawieckiego, aby UE odblokowała pieniądze na Polski Ład, bo są potrzebne na odbudowę Ukrainy. Media głównego nurtu o tym nie napiszą, bo muszą wspierać jednostronną narrację rządową.

25

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.