Czy „słudzy Ukrainy” znają swe miejsce?

Opublikowano: 29.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1247

„Jesteśmy sługami narodu ukraińskiego” – powiedział w marcu 2022 roku Łukasz Jasina, rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Minęło kilkanaście miesięcy i ten sam Jasina zasugerował, że Zełenski powinien przeprosić Polskę i Polaków za rzeź wołyńską, wywołując gwałtowną reakcję ambasadora Ukrainy. Na horyzoncie rysuje się już kolejna międzynarodowa „awantura” z polskim udziałem. Kilka dni temu gen. Skrzypczak wspomniał o konieczności zaangażowania Polski w obalenie prezydenta Białorusi. O meandrach polskiej dyplomacji i polskiej polityce wschodniej usłyszycie Państwo w kolejnym odcinku cyklu “Dokąd Zmierzamy” – gościem Kamila Klimczaka będzie prof. Jacek Izydorczyk, były ambasador RP w Japonii.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.