Czy Sfinks zamknął oczy?

Opublikowano: 20.05.2022 | Kategorie: Paranauka, Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2168

Sfinks zamknął oczy – Jim Stone uważa, że to starożytna technologia, której nikt jeszcze nie rozumie i oznacza, że będzie wojna jądrowa. Podobno były na ten temat jakieś przepowiednie, ale przyznam się, że nigdy o nich nie słyszałem.

Wojna atomowa oczywiście jest prawdopodobna – pierwsi wysoko postawieni wojskowi już wpadli w Azowstalu w ręce Rosjan. Gdy zaczną zeznawać na przesłuchaniach, wiele spraw się wyjaśni, a to może zaostrzyć sytuację polityczną.

Poszukałem w necie i faktycznie – istnieje przepowiednia ludowa, że „jak Sfinks z Gizy zamknie oczy to nastąpi koniec czasów”. Czy faktycznie je zamknął? A może to złudzenie? Zobaczcie – zdjęcie „przed” rzekomym zamknięciem i „po” – i sami oceńcie czy coś w tym jest.

A jeśli macie wątpliwości, zerknijmy na świeży materiał wideo.

A tutaj stare zdjęcia Sfinksa dla porównania.

Osobiście w żadne przepowiednie nie wierzę, ale wiem, że istniały były zaawansowane cywilizacje. A skoro zdarzają się cykliczne resety – a najbliższy według wyliczeń ma wydarzyć się już za dwa lata – co obserwując obecne wydarzenia na świecie nie jest wykluczone – możliwe, że postawiono Sfinksa w charakterze „budzika”, który ma ostrzec przyszłe pokolenia ostrzec, że już pora szukać miejsc do przetrwania, ponieważ nadlatuje cykliczny rój meteorytów lub nastąpi cykliczne przebiegunowanie Ziemi.

Jakaś stara i niezrozumiała dla nas technologia przecież istnieje, na przykład słynne syberyjskie kotły chroniące północną półkulę przed meteorytami, więc w tym kontekście sprawa ze Sfinksem może być ciekawa.

Napiszcie w komentarzach, co o tym myślicie. Zamknął oczy, a może to złudzenie optyczne?

Autorstwo: Foxi
Na podstawie: JimStoneIndia.com
Źródło: WolneMedia.net

8

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Murphy 20.05.2022 09:58

    Porównanie powinno być przy tym samym oświetleniu, a nie jest. Poza tym zdjęcia z takiej odległości i przy tak postępującej erozji nie pozwalają na zobaczenie szczegółow.

  2. g0dny 20.05.2022 11:02

    Ja też przepraszam że się wtrące ale jak słusznie kolega Murphy zauważył porównanie powinno być przy tym samym oświetleniu a dokładniej żeby porównać trzeba było by porównać wzrok Sfinksa jaki miał 10 500 lat p.n.e. kiedy skierowany był na swój odpowiednik w kosmosie czyli konstelacje lwa.
    Wówczas gdy zaczynał się wschód słońca nasz Strażnik Piramid miał oczy otwarte i skierowane właśnie na ten układ gwiazd. Nie wiem ile razy zdążył tak spoglądać i czy wogóle nastąpiło jedynie z tego co wiem układ piramid w Gizie pokrywał się według tej teorii z położeniem gwiazd Oriona już 2 razy czyli na początku gdy zostały zbudowane 11 500r p.n.e. oraz 2 500r p.n.e.

    Natomiast jeśli chodzi o cykliczny reset to uspokajam ponieważ jest to poprostu wersja Poliniaka który zmodyfikował daty cyklicznego katastrofizmu który w oparciu o badania i datowanie katastrof na wielką skalę, deszczu meteorytów itd pojawia się cyklicznie i ma nastąpić według obliczeń około 2600r. Także proszę się nie martwić no chyba że mamy jakiś nieznany reset w Polszy. 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.