Czy rośliny myślą?

Opublikowano: 22.12.2012 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Czy rośliny myślą?

Liczba wyświetleń: 193

Wykład Stanisława Karpińskiego – inżyniera rolnika, biologa molekularnego, fizjologa molekularnego i fizjomika.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
eljasz
Gość
eljasz

procesory działające w świecie kwantowym tworzyły TEN świat i na każdym etapie metabolizmu są źródłem przetwarzania danych. komórka ma większe możliwości informacyjne niż świadomość ludzka. problemem naukawców jest niestety umiejętność przetworzenia w swoich neuronach danych o Istocie Stworzenia. zrozumiesz to dopiero gdy przestaniesz zaprzeczać istnieniu Boga w Kreacji życia.
poznaj livechip http://www.rozmowy.all.pl