Czy PiS szykuje Polaków na wojnę z Rosją?

Opublikowano: 01.06.2019 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 461

Jesteśmy po eurowyborach. Polacy zdecydowali o wygranej PiS. Wydawałoby się że środowiska konserwatywne i patriotyczne powinny być zadowolone… Niestety ich zadowolenie w świetle faktów pozostaje tylko naiwnością. Wnikliwi obserwatorzy sceny politycznej zdają sobie bowiem sprawę że żyjemy w świecie politycznej iluzji-iluzji stworzonej dla Polaków przez ukrytych pod polskimi nazwiskami Żydów. Przesada? Antysemityzm? OK! Przytoczmy zatem fakty i dokonajmy analizy.

Dokonania PiS:

1. Przekupienie Polaków ich własnymi pieniędzmi (socjalizm). Jaką sprawiedliwością społeczną o której głośno trąbią politycy tej formacji jest fakt że osoby nie posiadające dzieci, osoby posiadające dorosłe dzieci, emeryci składają się na zasiłek dla ludzi których na utrzymanie kolejnych dzieci po prostu nie stać? Hmm…. Do tego dochodzi niezaprzeczalne zjawisko wzrostu cen spowodowane tym wpompowaniem pieniędzy w gospodarkę. Zatem wymienione grupy płacą więcej a nie dostają nic i jeszcze z ich pieniędzy utrzymuje się innych!

2. Prawo i Sprawiedliwość deklaruje się jako partia broniąca tradycyjnych wartości, rodziny, Kościoła… Fakty: nie zdelegalizowali aborcji, nie zdelegalizowali szerzenia depopulacyjnej patologii LGBT (choć biją pianę w mediach już od lat), nie zdelegalizowali genderyzmu który bokiem wchodzi do polskich szkół i przedszkoli.

3. PiS mówi o obronie polskiej suwerenności… Fakty: są gorącymi zwolennikami pozostania Polski w UE choć doskonale wiedzą że polska suwerenność na tym traci bardzo dużo. Nie można dokonać odpowiednich reform, nie można opodatkować zachodnich korporacji, trzeba wprowadzać absurdalne unijne dyrektywy itd.

4. Są zwolennikami utworzenia wspólnej europejskiej armii. Pytanie: Pod czyim dowództwem będzie ta armia? Czy będzie wypełniać polskie czy unijne interesy i czy są one zgodne z naszymi? Czy nie jest to tworzenie struktur państwa federalnego?

5. Mieli budować silne Trójmorze. Efekt tych deklaracji – żaden! Do ich chwalebnych dla Polski uczynków należy doliczyć jeszcze usilną próbę likwidacji polskiej branży futerkowej (ponoć największej w UE), szczucie Polski i Polaków na Rosję co jest wyjątkowo niekorzystne i niebezpieczne, polityka zagraniczna prowadzona na kolanach przed Izraelem i USA, cenzurowanie w TVP Konfederacji (za to Wiosnę Biedronia pokazują stale), prawdopodobną kradzież 300 tysięcy głosów tej formacji w noc wyborczą, próbę sprowadzenia na nasze terytorium wojsk USA które w razie poważnego konfliktu światowego: USA kontra Chiny + Rosja nic by Polsce nie dały za to wiele dałyby Rosji która miała by świetny pretekst do uderzenia na nasz kraj…

Jakie nasuwają się więc wnioski?

PiS to takie same krypto-żydowskie ugrupowanie jak WSZYSTKIE INNE na polskiej scenie politycznej. Nazwiska wielu polityków powiązanych z tą formacją widnieją na stronach demaskujących żydów w polskiej polityce. Polakom wmawia się że mają realny wybór. Natomiast rzeczywistość jest taka że nie mają go w ogóle!!! Celem jest stworzenie z Polski POLIN czyli kraju będącego we władaniu Żydów a Polacy mają być podludźmi nadającymi się co najwyżej do roboty. Odpowiedzmy sobie szczerze-co jest potrzebne by tak się stało? Otóż drodzy czytelnicy potrzebna jest wojna. Wojna bowiem pozwoli Żydom wyeliminować Polską inteligencję oraz młodzież patriotyczną. Czyli tych którzy stanowią jedyny realny opór wobec ich wszechwładzy w kraju. To dlatego PiS szczuje Polaków na Rosję. To dlatego do znudzenia gada o patriotyzmie. Bo przygotowuje nas na wojnę! Zapytajcie się ich czy pozwolą Polakom na legalne posiadanie broni? O nie! W życiu!!! To stanowiłoby ogromną przeszkodę do ustanowienia Polin.

To że do wojny dojdzie jest niemal pewne. Donald Trump już przeszedł na judaizm (o czym ma poinformować latem) i wysłał zgodnie z wolą Żydów okręty i samoloty w okolice Iranu- jedynego prawdziwego przeciwnika Izraela na Bliskim Wschodzie. Jeśli USA zaatakują Iran to do wojny włączą się Chiny których przywódcy są sojusznikami Iranu oraz za pewne zdają sobie sprawę że będą następnym celem. Bowiem to co przyświeca Żydom w rzeczywistości to władza nad całą planetą i zaprowadzenie kryptoreżimu NWO za pomocą elektronicznej kontroli.

Natomiast jeśli Chiny włączą się do konfliktu to włączy się również Rosja która będzie wolała prowadzić wojnę z NWO u boku chińskiego sojusznika niż sama. Wtedy właśnie przed żydostwem stanie w końcu realna szansa utworzenia Polin. Polakom władze wmówią że jako sojusznicy USA musimy wraz z ciemiężoną przez złego Putina Ukrainą zaatakować prowadzącą wojnę na wschodzie Rosję od zachodu! No i co się wtedy stanie? Poginą patrioci, poginą dzieciaki z WOT, poginą żołnierze… Na Ukrainie to samo…

Po wojnie wśród zamętu nie będzie już żadnego oporu przed wprowadzeniem NWO na ziemiach polskich i ukraińskich oraz ustanowienia upragnionego przez nich POLIN. Bo kto się zbuntuje? Czy nie znamy tego scenariusza z niedawnej historii – likwidacji polskiej inteligencji a później przejęcia kontroli nad krajem? Dlatego w razie takiego rozwoju wypadków moje prywatne ostrzeżenie: nie idźcie na wojnę.

Autorstwo: Ryszard
Źródło: WolneMedia.net

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 16 , średnia ocena wartości wpisu: 4,56 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. maj cher 01.06.2019 14:08

  Ryszard- z alarmującą treścią artykułu można się zgadzać lub nie, to są poglądy, ale np.cyt.”cenzurowanie w TVP Konfederacji ” – ta partia nie jest siłą przewodnią czy łączącą Zwykłych Ludzi, wręcz przeciwnie i nie będzie, za dużo tam kłamców,zdrajców, którzy oszukali wyborców z K’15,monarchistów i archaicznych poglądów narodowo-ekonomiczno-społecznych.Mają tam wartościowe postulaty ale to margines, nie zdobędą istotnego zaufania , chociażby dlatego,że to PARTIA- a takich ludzi interesuje tylko władza, niestety.

 2. hashi 01.06.2019 14:23

  Wojna z Iranem będzie to fakt bo od 2 lat agencje wywiadu szykują teren pod inwazje.
  Główna siła USA to flota morska więc Chin i Rosji nigdy nie podbiją bo za duży teren niema tyle ludzi za mało wyrzutni wliczając nawet te Israelskie. Mogą jedynie ich wyniszczyć wojną handlową zamykając szlaki handlowe morski i jedwabny co zresztą właśnie robią.
  Trudne czasy nie wiem czy globalna wojna zbrojna miałaby sens i czy do niej dojdzie.
  Wojna Polski z Rosją też ciężko stwierdzić nasi generałowie nie tacy głupi jak syjonistyczny rząd PiS by na kolanach robić laskę USraelitom. Pomocy mogą udzielić jedynie w Iranie po inwazji amerykańskiej kiedy się już przewietrzy.
  Wierze, że Polacy i polskie wojsko się obudzi i dostrzeże prawdziwego wroga. Przepędzi obce armie z naszego kraju i parchaty rząd okupacyjny. A jeśli dojdzie do globalnej wojny NWO to staną po stronie rosyjsko-chińskiej lub przynajmniej pozostaną neutralni.

 3. Ryszard 01.06.2019 14:53

  @maj cher Na jakiej podstawie twierdzisz że w Konfederacji jest mnóstwo kłamców i zdrajców którzy okłamali zwykłych ludzi ? W czym ich okłamali i kiedy ? Oczywiście co do Korwina-Goldberga to tez jestem zdania że to kłamca i manipulant ale wiele z rzeczy które mówi jest prawdą. Problem w tym że on miesza kłamstwa z prawdą (stara metoda). Zatem jestem za tym żeby Konfederacji dali sobie z nim spokój i wzięli natychmiastowy rozwód. Natomiast Ruch Narodowy, Liroy, Kaja Godek itd. to są ludzie których łączy prawda i wspólna idea-prawdy i dobra Polski. Co do tego że “to PARTIA” jak napisałeś to wytłumacz mi co jak nie partie mogą starować w wyborach w państwie demokratycznym ?

 4. Ryszard 01.06.2019 15:03

  @hashi Z większością tego co napisałeś się zgadzam poza tym że wonna Usraela z Chinami i Rosja jest niemożliwa. Ale to długi temat i nie chce mi się go teraz rozwijać. Co do tego kto jest w naszej armii i jakie ma rozeznanie to zgadzam się że za pewne wielu wojskowych zdaje sobie sprawę z rzeczywistej sytuacji. Jednak zwierzchnikiem sił zbrojnych jest Duda a Duda to szabes goj, ma żonę żydówkę i jest uwikłany w to bagno po uszy. Zatem odmowa prowadzenia wojny przez armię musiałaby się wiązać z jawnym wystąpieniem wojska przeciw władzy. To wcale nie jest takie proste ponieważ WSZYSCY żołnierze musieliby być świadomi istniejącej sytuacji a tak nie jest. Bunt w wojsku musiałby w obecnej sytuacji pójść od głowy a co za problem usunąć jednego czy drugiego niepokornego generała ? Za pewne dlatego istnieje zmowa milczenia…

 5. Szwęda 01.06.2019 17:47

  Nie ma co straszyć wojnami, bo i tak główne media czyli media kłamiące jadą na sianiu niepokoju i operują ciągle ostrzeżeniami pod pretekstem byle deszczyku, wiatru itd. Odnośnie wojny z Rosją – chociaż należałoby tego nie nazywać wojną tylko zajęciem, okupacją Polski przez Rosję, ponieważ cała akcja nie byłby żadna walką tylko kilkudniowym zajęciem, ale PO CO Rosja miałaby zajmować teren Polski – chyba że do spółki z Izraelem…

 6. maj cher 03.06.2019 12:44

  Ryszard- (artykuł ok przeczytałem do końca, nie podważam Twoich poglądów). Ad rem – Posłowie, którzy zmienili “barwy” i odchodzą (a mogli i startowali z niepartyjnego ruchu społecznego ) zostali Posłami dzięki nim i ich wszystkim wyborcom ,powinni zrezygnować i dopiero próbować w następnej kadencji z innymi, dlatego,że oddanych na nich głosów nie można “cofnąć”. Taka “zmienność” ,istotnych w programie poglądów, nazywa się kłamstwo lub oszustwo, można postrzegać to inaczej np. jako zaradność,elastyczność,brak możliwości realizacji, motywować priorytetami, np.narodowymi… itd – voilà , tak jest, ale jeżeli ma być w Polsce Demokracja musi być wprowadzony instrument dyscyplinujący jakąkolwiek władzę w postaci obligatoryjnych referendów. Inaczej czeka Nas powrót do prymitywnych relacji społecznych co już widać niestety w wielu aspektach życia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.