Czy PiS dogadał się z Żydami?

Opublikowano: 27.02.2018 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 662

Senator Waldemar Bonkowski decyzją prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego, został zawieszony w prawach członka PiS i klubu parlamentarnego PiS.

Za co został zawieszony? Za opublikowanie widea na swoim profilu “Facebooku” wpisu „Jak Żyd Żyda gonił na śmierć” i za te słowa: „Domagam się traktowania antypolonizmu na równi z antysemityzmem… Kto donosi obcym na Polskę, sam wyklucza się ze wspólnoty narodowej”.

Nie wiem kim jest senator Bonkowski. Jednak zawieszenie osoby za publikowanie prawdy, nie jest czymś normalnym. Mam nadzieję, że Jarosław Kaczyński wie coś więcej o senatorze i nie ma to związku z opublikowanym filmem i wypowiedzianymi słowami. Gdyby okazało się, że był to główny powód odwołania senatora, to być może, jest to dowód na krążącą plotkę w sieci.

Dochodzą nas głosy, że PiS ma umowę z Netanjahu w sprawie wywołania sztucznego konfliktu polsko-żydowskiego. Ma on na celu podniesienie wyników partii Netanjahu, jak i PiS w sondażach. Cel został osiągnięty. Obie partie zwyżkują.

NIE OBCHODZI MNIE ZMOWA

Prawdopodobnie tego nigdy się nie dowiemy, jak spiskują politycy poza naszymi plecami. Wielu z nich to zwykłe prostytutki polityczne.

Wiesz, co jest kapitalne w tej sprawie: ROZGŁOS. To jest czas, na który czekałem od dawna. Zawsze publikacje o Żydach roznosiły się, jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Jednak nie docierały do szerszej publiczności. Teraz to się zmieniło.

Lewica, jak to lewica broni czerwonego stołka, dlatego mówi jak zaklęta: „Polacy mordowali Źydów. Zginęło również z rąk polskich 3 miliony Żydów”.

Jonny Daniels, Żyd-lobbysta mówi o 6 milionach zabitych Żydów. Czy to nie jest kolejny kłam czerwonych i Żydów? Czy w trakcie wojny zginęła choć jedna osoba narodowości żydowskiej? Przecież wtedy Żydzi nie mieli swojego państwa. Żydowski Izrael powstał na ziemiach Palestyny w 1948 roku.

Możemy mówić, że zginęło 2 milionów katolików, ileś muzułmanów, jakaś liczba wyznawców judaizmu. Ale przecież oni wszyscy byli Polakami!

Czy chcą czy nie, w trakcie II wojny światowej nie zginął żaden obywatel żydowskiego Izraela, bo takiego państwa wtedy nie było.

Więc o jakim Holokauście narodu żydowskiego mówimy? O jakich odszkodowaniach dla narodu żydowskiego mówimy? Czy nasi politycy są ślepi, głusi czy po prostu głupi?

SUKCES POLSKIEGO NARODU

Jeżeli PiS zrobił układ z żydowskim Izraelem, to Żydzi wpadli we własne sidła. I to jest najlepsze w tej całej historii.

Prawdopodobnie ten paszkwil filmowy (patrz niżej) o polskich obozach jest ustawką.

Nagle jak jeden mąż, wszyscy Żydzi go potępili. Nawet żydowska ambasador…

Prawdopodobnie został wyprodukowany, aby pokazać Polakom, jak Żydzi są solidarni z nami. Nie wierzcie w to. Czytam codziennie żydowski bardzo popularny magazyn – “Haaretz”. To ten, co niby wywołał awanturę z ustawą IPN. Od dawna ten dziennik manipuluje, obrzydliwie obraża Polaków. Dlatego nie ma żadnej żydowskiej skruchy.

Oni cały czas chcą przejąć nasze ziemie, nasz naród. Próbowali zbudować przed wojną Judeopolonię, w trakcie II wojny organizowali i zarządzali gettami. Liczyli na to, że po wyjściu Niemiec z Polski, przejmą polskie ziemie.

To jest dziwny naród, niewdzięczny, niegodny zaufania. Dlatego tak ważny jest obecny czas. Powstało tysiące artykułów, filmów, wspaniałe audycje w TVP. To cieszy, ponieważ jeszcze parę miesięcy temu, żydzi budowali własne poletko w Polsce, bez rozgłosu, w zupełnej ciszy. Obudzilibyśmy się z ręką w nocniku.

Pan Daniels, niebezpieczny żydowski lobbysta brylował po salonach polskiej polityki i religii katolickiej. Umilał się jak mógł, aż w końcu wyszła z niego parszywość. Napisał na Twitterze: „Polacy kolaborowali z chciwości i nienawiści, Żydzi – aby się ocalić”. Tych słów nigdy nie możemy zapomnieć. Tak właśnie żydzi bezczelnie zakłamują historię… I to jest ten piękny czas, przypominania działalności Żydów.

Dr Ewa Kurek wyraźnie mówi, że nigdy nie było asymilacji polsko-żydowskiej. Nigdy. Oni zawsze traktowali nas, jak coś gorszego. Piszmy, mówmy i nigdy nie zapominajmy, ponieważ Żydzi mają potężne wpływy na całym świecie. Są bardzo niebezpieczni. Pod ich opieką byliśmy i będziemy zdradzani i opluwani – jak to się dzieje obecnie. Nie pozwólmy na to, aby ktokolwiek z narodowości żydowskiej rządził Polską. Żaden polityk nie może mieć korzeni żydowskich, rodziny żydowskiej.

Czy to jest antysemityzm? Nie, to jest praktycyzm i walka o wolną Polskę.

Autorstwo: Robert Brzoza
Źródło: RobertBrzoza.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. qrde blade 27.02.2018 13:33

  Ustawa IPN, która wzbudziła tyle kontrowersji i stała się przyczyną wielostronnej nagonki na Polskę jest tylko pretekstem użytym w znacznie większej, mającej globalne znaczenie sprawie. Wieloaspektowo zagraża ona wielu rządzącym tym padołem łez socjopatycznym gronom i spiskom mogąc ujawnić zbyt wiele oczywistych lecz starannie skrywanych dotąd PRAWD.
  Oto one:
  1. Obie wywołane i szeroko finansowane przez satanistyczne lobby wojny światowe były wyłącznie zainicjowane i prowadzone przez rzeszę niemiecką ( zwaną Cesarstwem Rzymskim narodu Germańskiego lecz inaczej Braci w Wierze w Lucyfera ). Były one tylko częścią większego planu przejęcia kontroli nad światem przez satanistyczne NWO. Ogłoszony przez naczelnego satanistę, masona 33 stopnia Alberta Pike plan trzech WŚ miał doprowadzić do hegemoni satanistów nad światem jest naturalnie nadal w realizacji ….
  2. Sataniści satanistami, ale tak naprawdę liczył się wyłącznie globalny, korporacyjny biznes i totalna depopulacja zbyt dużej liczby biednej ludności zamieszkującej Europę oraz tej która temu rozwojowi mogłaby w przyszłości zaszkodzić. Wojny były jak dotąd idealną realizacją ww. celów do tego bardzo silnie zadłużały państwa narodowe biorące w nich udział. II WŚ miała zetrzeć w pył zbyt niewygodne tym planom żyjące ze sobą nacje Słowian i Żydów oraz liczne mniejszości. Do realizacji tych celów użyto dwukrotnie bezrozumnych, biorobotycznych Niemców. Natomiast Interesów korporacyjnych pilnowali już inni powszechnie służący satanistycznemu hegemonowi i mamonie najemnicy, mający wiadome pochodzenie, zajmując najwyższe stanowiska w SS i na samych szczytach niemieckiej władzy. Hitler był natomiast kolejnym satanistycznym pomiotem zawsze tego samego ROT- awirusa i naturalnie przeżył wojnę.
  3. W ten sposób wymordowano setki milionów ludzkich istnień po obu stronach konfliktu starannie i zgodnie z misternie realizowanymi satanistycznymi planami niszcząc przy tym miejsca będące sercem dawnego narodowego porządku tych państw.
  4. W tym miejscu PiS-owski pomysł ubiegania się przez Polskę o niemieckie reparacje byłby tak naprawdę więc wymierzonym nie tye w Niemcy, które są obecnie jedynie obywatelską korporacją, spółką z o.o. realizowaną swoje plany na terenie Niemiec, ale byłby ciosem w samo serce satanistycznego, globalnego przemysłowo chemicznego kartelu, który to właśnie tymi sposobami od dawna realizuje swoje satanistyczne plany przejęcia totalnej władzy nie tylko w UE, ale i na całym świecie.
  5. To dlatego miedzy innymi taki medialnie rozgrywany i stale podgrzewany rejwah uczyniono między desperacko zgodnie żyjącymi Żydami i Polakami, bo poróżnienie nas i obrzydliwe pomawianie Polaków o liczne zbrodnie na Żydach starłoby na proch asertywne, wspólne dążenie o wojenne odszkodowania w licznie rozgrywanych i pojudzanych wzajemnych specjalnie ku temu celu aranżowanych konfliktach. Tak więc za środki wszechwładnego kartelu uczyniono między Polakami i Żydami zarzewie wzajemnego gniewu i nienawiści, bo to się znacznie bardziej na przyszłość opłaca niż wypłacenie Polakom i w tym polskim Żydom reparacji za ogromne wojenne zniszczenia.
  6. Znów więc wszystkie strony wojennego konfliktu wystąpiły skrycie przeciwko Polsce Polakom i Żydom, chichocząc w duchu, że doprawdy doskonale się ten spisek rozwija i to Polacy zapłacą kolejny raz, tym razem Żydom za wojenne zniszczenia i wspólny wyrządzony obu narodom przez satanistów HOLOKAUST.
  7. Kolejnym aspektem tej sprawy starannie przemilczanym tym razem przez Żydów jest lista, którą IPN planuje opublikować na której będą podane wszystkie możliwe dane osobowe wraz z pochodzeniem więziennej obsługi obozów oświęcimskich. Ta lista jak i wiele innych oczywistych i dalej przemilczanych powszechnie faktów, ujawnia całą obrzydliwą prawdę o bezkrytycznym, najemnym wysługiwaniu się wiadomych nacji wszechobecnej satanistycznej władzy, co do tej pory starannie przed światem i nauką ukrywano.
  8. Wielu tzw. elytom tego żałosnego grajdołu łez nadal moralnie bezkrytyczne służącym całej tej chorej globalizacji, lucyferycznemu ONZ, UE, NWO, czarnej arystokracji, Watykanowi i kartelom wydaje się to jedynym, doskonałym sposobem na udane materialne życie, które pozwala zapomnieć o lawinowo rosnącym zjawisku wszechobecnych trucizn w wodzie, powietrzu, pożywieniu, lekarstwach, o przymusowych sterylizujących i depopulujących ludzkie stada szczepieniach, morderczych chemio i radioterapeutycznych procedurach, powszechnej łże nauce, historii, informacji i powolnym, ale stanowczym cofaniu się w rozwoju …

  wężykiem, wężykiem

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.