Czy Obcy zmniejszyli skutki katastrofy jądrowej?

Opublikowano: 14.07.2017 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 477

Od katastrofy w Czarnobylu minęło 31 lat. Do eksplozji doszło 26 kwietnia 1986 roku. Duże ilości substancji promieniotwórczej wydostało się poza elektrownię stanowiąc zagrożenie dla mieszkańców całego regionu. Wokół samej katastrofy powstało wiele teorii. Jedna z nich mówi o pomocy ze strony obcych cywilizacji.

W 1990 roku przeprowadzono wywiad z mężczyzną, który pracował jako dozymetrysta Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej (CzAES). Został on wysłany około godziny 4 rano w okolice uszkodzonego reaktora. Jego opis był zaskakujący zwłaszcza dla ufologów “Zobaczyliśmy płynącą powoli po niebie ognistą kulę. Miała średnicę 6-8 metrów. Włączyliśmy detektory, które wskazały 3000 milirentgenów na godzinę. Nagle z kuli wystrzeliły dwa jasne promienie koloru malinowego. Skierowane były one na blok czwarty. Obiekt znajdował się w odległości ok. 300 metrów od reaktora. Wszystko to trwało jakieś 3 minuty. Kiedy promienie zgasły, kula powoli oddaliła się na północny zachód, w kierunku Białorusi. Spojrzeliśmy na detektory, pokazywały 800 milirentgenów na godzinę”.

Publikacja tej relacji wywołała niemałe zamieszanie. Ufolodzy zaczęli rozważać ewentualną pomoc ze strony Obcych, którzy ich zdaniem zmniejszyli skutki wybuchu. Opis dziwnego statku i zdarzeń nad elektrownią jest znacznie więcej. Między innymi w trakcie kolejnego wycieku, lekarka Iwa Gospina widziała “bursztynowy obiekt UFO”. Wszystkie relacje koncentrowały się w części narażonej na największe skażenie.

W 1991 roku doszło do pożaru na terenie elektrowni. Dziennikarz W. Sawran, który chciał uwiecznić na zdjęciach sytuacje w trakcie ich wywoływania odkrył dziwny obiekt latający w okolicach źródeł pożaru. Zdjęcia obiegły cały świat i dla ufologów do dnia dzisiejszego pozostają zagadką.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Stanlley 14.07.2017 11:40

  Czekam na artykuł o płaskiej ziemi i IV rzeszy na Antarktydzie – zbliżamy się do teorii level hard 🙂

  Tak na rozgrzewkę :
  http://gazetabaltycka.pl/promowane/tajemnicza-wyprawa-admirala-byrda-na-antarktyde

 2. Fenix 14.07.2017 12:44

  Może to przypadek ,ale dziwnie że się zbiegają 1986r, katastrofa w Czernobylu.
  Mówicie że są dobrzy, i źli z kosmosu ?
  ” Stacja nadawcza była w Brentwood i po tym, jak została wyłączona, co nastąpiło pod koniec 1986, ”
  https://wolnemedia.net/eksperymenty-filadelfia-i-feniks-4/

 3. Wędrowny 14.07.2017 19:16

  Przed atomową apokalipsą również ONI uratowali ludzkość. Wiele zjawisk UFO miało związek z atomowymi bazami wojskowymi, lotnictwem wojskowym itp.
  Być może koniec nie jest naszym przeznaczeniem.

 4. maciek 15.07.2017 00:22

  To są;
  Napromieniowane
  Obiekty
  Latające

 5. belfanior 15.07.2017 08:52

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.