Czy Niemcy wprowadzą totalitarny projekt covidowy na wzór Chin a za nimi reszta UE?

Opublikowano: 22.08.2022 | Kategorie: Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2311

Jeszcze niedawno, bo w latach czterdziestych ubiegłego wieku, Niemcy gorliwie mierzyli nosy i czaszki, żeby wykrywać znienawidzonych wtedy przez nich Żydów, zatem gdy teraz gorliwie mierzą ludziom temperaturę w poszukiwaniu wirusa wywołującego min. ból głowy, gardła i katar, można zacząć się martwić, zwłaszcza, że ujawnione właśnie plany mają wydźwięk iście nazistowskie.

Chyba wszyscy normalni ludzie z niedowierzaniem patrzyli na chińskie restrykcje covidowe, ale wszystko wskazuje na to, że ten horror jest mokrym snem rządzących w zachodnich tak zwanych “demokracjach”. Owi “demokraci” jawnie już zapowiadają wprowadzenie czegoś podobnego w zarządzanych przez nich krajach. Przodują w tym takie totalitarne reżimy jak ten w Kanadzie czy Nowej Zelandii, ale na czoło wyścigu na największy totalitaryzm mogą się wkrótce wysunąć Niemcy.

Okazuje się, że niemieckie Ministerstwo Zdrowia przygotowuje specjalną apkę na “katar” zwany COVID, która w zależności od ilości wstrzykniętych szczepionek i okresu od ostatniej z nich, będzie dawała więcej praw człowieka. Diaboliczny plan ujawnił minister Karl Lauterbach. Chce podobnie jak w Chinach, oznaczać ludzi kolorami. Niemcy chcą wprowadzić segregację już tej jesieni. Z powodu wirusa grypopodobnego chcą znaczyć obywateli jak bydło.

System kolorów w aplikacji CoronaWarn to wynalazek rodem z Chin. Różne kolory będą oznaczać różne prawa. Między innymi: dla świeżo zaszczepionych zwolnienie z noszenia maseczki, zaszczepieni w przeszłości bez ponawiania wstrzykiwania preparatu, będą traktowani na równi z niezaszczepionymi. Za to najbardziej zaszczepiony to ten, który przyjął szprycę przynajmniej 3 miesiące wcześniej.

Federalny minister zdrowia Karl Lauterbach broni swoich kontrowersyjnych planów na jesień. Krytykowany jest przede wszystkim plan zwolnienia z wymogu posiadania maski tylko osób świeżo zaszczepionych. Oznaczałoby to, że osoby, które już w tej chwili są potrójnie lub nawet poczwórnie zaszczepione, byłyby zwolnione z tego rytuału.

Przypomnijmy, że podobny system kolorów funkcjonuje w Chinach i doprowadził tam do takiej sytuacji, że gdy ludzie zaczęli protestować to włączono im czerwony kolor, który uniemożliwia poruszanie się komunikacją miejską i wyłączono im konta bankowe używając terroru covidowego do pacyfikacji niepokornych obywateli. Można być stuprocentowo pewnym, że wprowadzenie takiego systemu w Unii Europejskiej skończy się tym samym dla jej obywateli. Gdy jeszcze weźmie się pod uwagę forsowaną likwidację gotówki i zastąpienie jej cyfrową walutą banków centralnych CBDC, to nagle możemy się obudzić w koszmarnej rzeczywistości przy której PRL jawić się będzie jak oaza wolności.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Jefferson 22.08.2022 10:55

  Wąż się wije, strzela jadem i nie podda się bez walki. W końcu nawet największe niedowiarki ujrzą obraz, który im się nawet w najczarniejszych snach nie śnił.

 2. sga 22.08.2022 17:00

  Jaki waz, chopie co Ty bierzesz 🙂

  Apki i inne dyrdymaly nie przejda, chyba ze maja cos lepszego w zanadrzu od kataru.

 3. Venom 22.08.2022 17:45

  Sga to się przekonasz na jesieni,jak pan Niedzielski będzie chciał wprowadzać to samo ,a w rękawie mają ospę ,więc ludzie albo się obudzą albo jak barany na rzeź beda wprowadzane ,

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.