Czy ludzkość wyginie w ciągu 20 lat?

Opublikowano: 12.11.2016 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 853

Wybory w Stanach Zjednoczonych i ich rezultat przytłumiły niemalże wszystkie inne wiadomości. Tymczasem całkiem niedawno po wyjściu na jaw kolejnej części poczty mailowej adresowanej do Johna Podesty doszło do jednego z najważniejszych odkryć do tej pory. Okazuje się, że były menedżer kampanii na rzecz kandydatki na urząd prezydenta USA Hilary Clinton, otrzymał e-mail, w którym rzekomy członek tajnej organizacji, twierdził, że ludzkość może wyginąć już za 20 lat. Powodem tej globalnej katastrofy ma być przebiegunowanie Ziemi.

Co ciekawe, według najnowszych badań, pole magnetyczne naszej planety może ulec odwróceniu jeszcze za naszego życia. Wiadomo nam, że pozycja bieguna południowego przesunęła się i nie znajduje się dokładnie w Antarktydzie, biegun północny znajduje się z kolei po drugiej stronie Oceanu Arktycznego. Pole magnetyczne Ziemi może być więc zagrożone, a jego domniemany upadek jest w stanie nie tylko uszkodzić nasz klimat ale i wymazać sieci energetyczne na całym świecie.

Człowiek, który skontaktował się z Podestą twierdził, że ruch biegunów magnetycznych może sprawić, że ludzkość zniknie z powierzchni Ziemi dużo szybciej niż do tej pory sądzono.

Zgodnie z treścią maila: “Nasze interesy leżą we wkładzie do pozytywnego rozwoju ludzkości. Uważamy, że możemy uczynić świat lepszym, szczęśliwszym i bardziej spokojnym. Ale nie możemy tego zrobić, jeśli doświadczymy masowego wymierania ludzi. Biegun magnetyczny zmierza w kierunku równika i potrzebujemy pomocy. Biegun północny jest teraz nad Syberią. W ciągu 10 lat będzie nad Morzem Czarnym. W ciągu 20 lat będzie nad Indonezją.”

Co ciekawe teoria ta ma poparcie w materialnych dowodach. Naukowcy doszli przecież do wniosku, że magnetyczny biegun północny już obecnie porusza się z prędkością 40 km na rok. Eksperci przewidują, że nawet w ciągu kilku dziesięcioleci przemieści się on aż do Azji. Oznacza to, że ludzkość naprawdę doświadczy przebiegunowania ziemi, a bieguny rzeczywiście zostaną odwrócone podobnie jak w filmie 2012.

Zdecydowana większość naukowców zakłada jednak, że nie nastąpi to zbyt szybko i najprawdopodobniej nie wydarzy się w ciągu najbliższych kilku albo i kilkudziesięciu lat. Zdarzenie to miało już miejsce w przeszłości i nie wpłynęło znacząco na życie ludzi. Rożnica między tym co było wtedy a dziś jest jednak kolosalna a utrata całej technologii opartej o prąd elektryczny najpewniej wywołałaby masowe zamieszki na całym świecie.

Email do Podesty staje się jeszcze bardziej ciekawy gdy zdamy sobie sprawę z tego, że porusza temat UFO i Obcych. Człowiek, który kontaktował się z Panem Podesta napisał też: “Wymagamy pełnego ujawnienia wszystkich obcych kontaktów i wszystkich traktatów jakie USA zawarła z obcymi. Możemy mieć słaby wywiad, ale jest to aż nad wyraz jasne, że jesteśmy trzodą, pracownikami i generatorami zasobów dla obcych władców. Nasze informacje pochodzą z waszego własnego Departamentu Obrony z wiarygodnych źródeł[…] Musimy tylko wiedzieć, z kim i czym mamy do czynienia. Jakie są ich zamiary? Czy są one wrogie? Czy możemy ich powstrzymać w razie potrzeby? Jakie są nasze układy? Nasze nieudane próby łapania UFO pokazały, jak słabi byliśmy w stosunku do nich. To dlatego, że nie wiemy, z czym mamy do czynienia. Potrzebujemy więcej danych.”

W jednym ze swoich ostatnich tekstów mówiłem, że aż strach pomyśleć co jeszcze kryło się w skrzynce mailowej Podesty. Wiadomo, że mail ten jest autentyczny, zatem jedyna możliwa ostoja dla sceptyków tematu UFO to zakładanie, że sam autor maila czyli niejaki Ken Coffin jest zwyczajnym kłamcą lub “lepiej” niespełna rozumu. Wszelkie inne interpretacje tego maila prowadzą do jednej bardzo niepokojącej konkluzji. Nadchodzące lata będą bardzo ważne dla przyszłości rodzaju ludzkiego, a decyzje podjęte na najwyższych szczeblach władzy mogą zadecydować o naszym przeżyciu bądź śmierci.

Autorstwo: M@tis
Na podstawie: Ancient-code.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. nemoein 12.11.2016 10:33

  Naprawdę paranaukowy artykuł na głównej?
  Wiadomości z innemedium.pl i z kilku innych źródeł na tej stronie należy traktować jako ciekawostki nie mające nic wspólnego z nauką.

 2. adambiernacki 12.11.2016 11:09

  Ja mam też teorię o inwazji ufoludów oni wcale nie są kosmitami oni są ludziami tylko transformują w ufoluda w wyniku kolekcjonerstwa petrodolarów i różnych innych diengów. Przyczyniają się do tego też wszystkie gadżety i wypasy ułatwiające życie.

 3. agama 12.11.2016 11:54

  kosmitom przydałaby się demokracja

 4. Niccolo 12.11.2016 13:18

  Taa, koniec ludzkości i UFO. O jeju…

 5. Wędrowny 12.11.2016 18:21

  Przebiegunowanie nie wywoła zagłady gatunku ludzkiego, lecz zagładę obecnej, destrukcyjnej cywilizacji opartej na mamonie, chciwości, zachłanności i marnotrawstwie. Być może właśnie jest to szansa na przeżycie gatunku ludzkiego (powstanie nowej cywilizacji), a także pozostałych gatunków.

 6. Szurnięty Mędrzec 12.11.2016 21:05

  Mam w biblioteczce książkę “świat który ma nadejść” Ruth Montgomery, nawet ciekawa pozycja.

 7. marckus 12.11.2016 22:52

  Pamiętajcie, że w nic nie należy bezgranicznie wierzyć i niczego nie należy negować. Wszystko jest tylko mniej, lub bardziej prawdopodobne. Zapomnieli o tym wszyscy komentujący.

 8. Szurnięty Mędrzec 13.11.2016 20:31

  @marckus- mylisz się człowieku, doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Ponabijać się już nie można.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.