Czy klątwy pokoleniowe działają?

Opublikowano: 26.04.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 718

Często słyszymy, że będący u uzdrowiciela znajomy posiadał klątwę pokoleniową i dlatego w życiu mu nie szło. Jedna klątwa to standard. Czasami okazuje się, że uzdrowiciel duchowy mówi o kilku a nawet kilkunastu klątwach, które źle wpływają na nasze życie. Czym są klątwy pokoleniowe? Czy można je odczynić – ściągnąć? Czy niestabilny stan polityczny w Polsce, od zarania dziejów ma negatywny wpływ na nas i nasze państwo tylko dlatego, że ciążą na nim poważne klątwy rzucone przez papieży, arcybiskupów i biskupów. Historia mówi o takich klątwach, niestety nadal działających.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,33 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o