Czy homoseksualista musi być lewakiem?

Opublikowano: 04.12.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka, Seks i płeć

Liczba wyświetleń: 1778

Węgierski europoseł konserwatywnej partii Fidesz 59-letni József Szájer został przez belgijską policję złapany na nielegalnej gejowskiej orgii, wraz z innymi 20 homoseksualistami w jednym z mieszkań w brukselskiej dzielnicy klubów gejowskich. Przyczyną interwencji policji był covidowy faszyzm. Skompromitowany polityk zrezygnował z mandatu.

Interwencja brukselskiej policji to przejaw szaleństwa związanego z covidowym faszyzmem. Gejowskie orgie były od zawsze zagrożeniem epidemiologicznym. Seks analny wiąże się z dużo większym ryzykiem zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową – z których niektóre są wielokrotnie bardziej śmiertelne niż Covid. Do czasów Covid nikomu orgie pederastów (czy jakiekolwiek inne pozbawione charakteru erotycznego spotkania ludzi, w tym również tych mających zdrowe skłonności seksualne) nie przeszkadzały. Trudno pojąć jaki sens ma to, że legalne jest zarażenie się AIDS, a zarażenie się Covid jest już nielegalne. Jedynym wytłumaczeniem jest agresywna akcja marketingowa, która poprzez zastraszenie wszystkich (w tym i pedałów), ma wymusić akceptację przymusowych szczepień, czyli transferów bilionów dolarów z pieniędzy podatników do kieszeni korporacji farmaceutycznych.

Zapewne interwencja brukselskiej policji akurat na tej gejowskiej orgii była nieprzypadkowa. Kiedy wszyscy inni geje mogli w spokoju zarażać się chorobami przenoszonymi drogą płciową (oraz Covid), ofiarą interwencji stał się przedstawiciel Węgier, kraju, który wkłada kij w szprychy euro komunistycznej rewolucji. Nie da się ukryć, że niemoralność jest doskonałą okazją do zdobycia materiałów kompromitujących – ludzie mający coś na sumieniu powinni wiedzieć, że nie należy się pchać tam, gdzie przeciwnik może wykorzystać ich słabość.

Węgierskiemu politykowi lewica i pseudo liberałowie wytykają hipokryzje. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby węgierski polityk nie miał patologicznych skłonności seksualnych. Jednak należy docenić to, że potrafił on rozgraniczyć swoją prywatną sytuację od swoich obowiązków jako reprezentant narodu, to, że przez pryzmat swoich problemów nie postrzegał rzeczywistości. Choć sam prywatnie nurzał się w patologicznej rozpuście, to publicznie występował przeciw tej patologii (co jest odmienne od polityków lewicy, którzy, gdy nurzają się w patologii, to te patologie propagują, demoralizując innych ludzi). Węgierski polityk, choć sam szkodził swojemu zdrowiu, nie ma na sumieniu demoralizacji innych, nie ma na sumieniu propagowania szkodliwych dla zdrowia homozachowań.

Choć non stop trzeba gejów zachęcać do tego, by wyzwolili się z niewoli swoich szkodliwych dla zdrowia zachowań seksualnych, trzeba jednoznacznie zaznaczyć, że bycie gejem czy lesbijką nie oznacza, że trzeba być od razu świrniętym lewakiem, który przebrany za starą wszetecznicę, z siusiakiem na wierzchu, musi publicznie opowiadać się za aborcją i likwidacją kapitalizmu. Gej czy lesbijka prywatnie ulegając swoim destrukcyjnym żądzom, w życiu publicznym może być konserwatystą działającym w interesie społecznym. Wbrew temu, co twierdzi lewica, patologiczne zachowania w sferze seksu nie muszą skazywać geja i lesbijkę na lewicową patologię w innych dziedzinach życia.

József Szájer, jak wynika z Wikipedii „ukończył w 1986 prawo na wydziale prawa i nauk politycznych Uniwersytetu im. Loránda Eötvösa w Budapeszcie. Kształcił się także na Uniwersytecie Oksfordzkim, był stypendystą University of Michigan. Pracował jako asystent na budapeszteńskim uniwersytecie i jako nauczyciel w kolegium. W drugiej połowie lat 90. praktykował jako adwokat. W 1988 znalazł się wśród założycieli Związku Młodych Demokratów, na bazie którego powstała partia Fidesz. Od 1990 do 2004 sprawował mandat posła do Zgromadzenia Narodowego. Był m.in. przewodniczącym klubu parlamentarnego Fideszu (1994–2002) i wiceprzewodniczącym parlamentu (2002–2004). Od 1998 do 2002 kierował węgierskim komitetem integracji europejskiej. W 2000 wszedł w skład władz Europejskiej Partii Ludowej. Zasiadał też w Konwencie Europejskim. W 2004 z ramienia Fideszu został deputowanym do Parlamentu Europejskiego V kadencji, w tym samym roku wybrano go na VI kadencję PE, w której był wiceprzewodniczącym grupy EPP-ED. W wyborach europejskich w 2009, 2014 i 2019 skutecznie ubiegał się o reelekcję”.

Węgierski polityk, choć w życiu prywatnym ulegał destruktywnym namiętnościom, to w życiu publicznym bronił Węgry przez tęczową rewolucją. Niewątpliwie ofiarą jego patologicznych skłonności seksualnych stała się jego żona (była przewodnicząca Krajowej Rady Sądownictwa, obecnie sędzia Sądu Konstytucyjnego), córka i węgierscy patrioci.

Autorstwo: Jan Bodakowski
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. 3steta 04.12.2020 21:01

    Ci ktorzy najwięcej mają do tego,że ludzie sami chcą decydować z kim się kochać (mówię to o współżyciu z jedną osobą,nie orgia)najczęściej po prostu nie mają w swoim otoczeniu bliskiej osoby,która jest innej orientacji i dlatego trudno im sobie wyobrazić jak można w ogóle być innej orientacji. A ludzie często nienawidzą tego co nie rozumieją. Jeszcze są tacy co najwięcej krzyczą by podejrzenia nie padłych na nich (np.księża,prawicowy politycy). Tak bardzo się piętnuje mężczyzn kochających innych mężczyzn,a kiedy żona mówi mężowi,że prosi seks analny to już jest okay? Wiele kobiet nie jest w stanie przeżyć intensywnych doznań przez tradycyjny stosunek i potrzebuje być łechtana. Jak połechta ją mężczyzna to okay i sprawi to jej to największą przyjemność to okay,a jak zrobi to druga kobieta to juz nie okay? Gdzie tu jest logika? Dlaczego nikt się nie zastanowi,że silny nacisk by były tylko pary hetero jest jedynie po to by zaludniać kraj,by ten się nie zmniejszał,bo jeśli za mało ludzi to nie ma czym rządzić? Rządzący mają w poważaniu jednostkę. Ludzi traktują albo jak coś rozpłodowe bądź mięso armatnie bądź zabierają im pieniądze (niejednokrotnie w historii na całym swiecie)-nie chodzi by jednostka była szczęśliwa z kim chce i zarabiała godnie i by myślała. Ludzie mają się rozmnażać a nie kochać,mają biedować a nie zbierać pieniądze na kilka pokoleń i nie powinni myśleć bo to prowadzi do rewolucji. Tak na koniec przypomnę,że kiedyś księża a nawet niektórzy Święci nazywali kobietę nieczystą i odradzali wszelkich intymności i obcowania z nią. Dziś na całe szczęscie już kobiety nie są uznawane jako zjawisko patologiczne czy wstrętne. Kiedyś seksualność kobieca była “ochydą”. Dziś tak się mówi o seksualności osób homo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.