Czy Hillary Clinton trafi do więzienia?

Opublikowano: 06.07.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 537

Wyścig o stołek prezydenta w Stanach Zjednoczonych trwa. Trójka kandydatów wiedzie prym w sondażach, wśród nich jest była sekretarz stanu Hillary Clinton. Czy informacje jakie dotarły do mediów usuną ją z wyścigu?

Obecnie wobec niej prowadzone są rozprawy sądowe między innymi o korupcję. W poniedziałek ważny świadek dla sprawy toczonej przeciwko byłej sekretarz zginął w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Wczoraj obiegła również świat informacja o nowym śledztwie prowadzonym przez FBI. Czy Clinton trafi do więzienia?

W dniu dzisiejszym pojawiły się nowe informacje dotyczące Hillary Clinton i jej zaangażowania w wojnę na Bliskim Wschodzie. Na “WikiLeaks” można przejrzeć dokumenty, a dokładnie korespondencje e-mail, w której zawarta została duża ilość informacji dotyczących działań wojennych. Według doniesień FBI postanowiło przekazać sprawę Departamentowi Sprawiedliwości. Informacje zawarte w mailach były częściowo objęte tajemnicą. Jednocześnie zostało to uznane za niecelowe działanie kandydatki na prezydenta.

Co jest szokujące, szef FBI przyznał, że Clinton wykorzystywała kilka różnych serwerów pocztowych i dodał, że 110 wiadomości mailowych zawierały niejawne informacje. Aż 8 z nich to informacje tajne. Z powodu tego “niechlujstwa” mogło dojść do wycieku danych i uzyskania dostępu do wiadomości.

Hillary Clinton swoim działaniem złamała ustawę o bezpieczeństwie narodowym. Informacje, jakie zostały opublikowane, mogą spowodować wymianę kandydata z ramienia demokratów.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. agama 06.07.2016 14:15

    zaczipować terrorystkę

  2. Light 06.07.2016 23:09

    Lepiej nie ryzykować i zbombardować ją z drona. W końcu USA zabija za mniejsze przewinienia…a nawet za ich brak…

  3. BrutulloF1 07.07.2016 09:57

    Dożywocie dla morderczyni! Choć może lepszy byłby zastrzyk.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.