Czy cząstka Higgsa ma rodzeństwo?

Opublikowano: 20.05.2017 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 232

Cząstka Higgsa należy do modelu standardowego. Dopełnia obrazu teorii cząstek elementarnych. Być może ma jednak rodzeństwo. Prof. Meissner opowiada o konforemnym modelu standardowym. Zakłada on istnienie jeszcze innych cząstek elementarnych. Gdyby udało się je odkryć, oznaczałoby to, że Wszechświat w swoje pierwotnej gorącej fazie na poziomie cząstek elementarnych wyglądał prawie tak samo, jak opisujemy go obecnie.

Źródło: Wszechnica.org.pl
Nagranie udostępniono dzięki uprzejmości portalu “Zapytaj Fizyka”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o