Czy CIA odtajni wreszcie dowody na nazistowskie UFO?

Opublikowano: 20.07.2018 | Kategorie: Historia, Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 798

Teorie o nazistowskich spodkach latających od lat pojawiają się w naukowej literaturze, mimo szyderstw ze strony mainstreamu. Jednak zwolennicy tych teorii mają dziś powód do świętowania. Na coraz większej górze dowodów pojawił się kolejny – odtajniony dokument CIA, potwierdzający, że “UFO Hitlera” rzeczywiście istniało!

Według wydanego w 1953 roku dokumentu, naziści rzeczywiście pracowali nad prototypową technologią UFO. Informacji na ich temat udzielać miał Georg Klein, niemiecki inżynier. Jak zauważa, wielu ludzi uważa, że latające spodki opracowywano dopiero po wojnie, jednak niemieckie fabryki zajmowały się ich projektowaniem już w roku 1941!

Klein wyróżnił aż dwa rodzaje przygotowywanych pojazdów, rotacyjny, projektowany w Pradze oraz nierotacyjny, w niemieckim Breslau (obecnie polski Wrocław). Oba modele miały móc niemal dwukrotnie przekroczyć prędkość dźwięku. Na początku jedynym problemem na drodze rozwoju tej technologii miały być użyte materiały. W roku 1945 naukowcom Rzeszy udało się pokonać to wyzwanie, a spodki przeznaczono do produkcji.

Teorie i niemieckich spodkach nie są niczym nowym, choć niektórzy mogli zarzucać im brak odpowiedniej ilości dowodów. Według niektórych źródeł prace nad spodkami od wielu lat wykonywało Towarzystwo Vril, szukając inspiracji w mitach i historii na całym świecie, w tym w indyjskich Wedach. W tajnej bazie Riese, zlokalizowanej w Górach Sowich, pracować mieli nad pierwszymi modelami latających pojazdów w kształcie dzwonów, zwanych też Haunebu. Czy to o nich opowiadał Georg Klein?

W świetle tych wiadomości trudno nie myśleć o możliwych alternatywnych scenariuszach. Czy gdyby wojna trwała kilka miesięcy dłużej, niemiecka Wunderwaffe mogłaby odwrócić bieg wydarzeń? A może Klein próbował dla własnych celów oszukać agentów amerykańskiego wywiadu? Dokument jest publicznie dostępny TUTAJ i każdy może sam ocenić wartość tych informacji.

Autorstwo: DoritosNachoCheese
Na podstawie: Ancient-Code.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.