Czy 18 kwietnia dojdzie do operacji fałszywej flagi w USA?

Opublikowano: 16.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1863

Pojawiły się informacje, że 18 kwietnia, czyli w najbliższy poniedziałek, w Nowym Jorku na Times Saquare ma wybuchnąć bomba (być może mini-ładunek jądrowy), która zabije kilka tysięcy osób. Wina zostanie zrzucona na największego obecnie „wroga ludzkości”. Kolejny atak ma mieć miejsce 20 maja, a potem będą kolejne. Łącznie ponad 70. Tak przynajmniej wynika z przecieków (lub dezinformacji) dotyczących Looking Glass. Z oczywistych powodów potwierdzenie wiadomości jest niemożliwe, ale zweryfikuje ją czas.

19

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. hashi 16.04.2022 14:31

    Czyli WTC 2.0, Pearl Harbour 2.0. Usesmańce jeśli uznają że wojna jest im niezbędna to zamordują własnych cywili byleby oficjalnie dołączyć do konfliktu nato. Oznaczać to będzie III wojnę światową.

  2. pajdzinsky 17.04.2022 18:16

    Więcej dokładnych informacji po angielsku można znaleźć tutaj.
    https://forbiddenknowledgetv.net/event-1-april-18-2022-nyc-false-flag-bombing/

    Kolejny to 20 maja. Mamy czas albo do wtedy albo jeszcze chwilę dłużej, potem szykują nam coś gorszego z finałem w 2030. Finałem, który moze być dla nas błogosławieństwem albo droga do tyranii i niewoli.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.