Czterech pasażerów straciło na pokładzie przytomność!

Opublikowano: 04.02.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2204

31 stycznia, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, na pokładzie samolotu Ryanair lecącego z Budapesztu do Edynburga aż cztery osoby straciły przytomność. Przynajmniej jedna z nich musiała zostać poddana resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Irlandzka tania linia lotnicza Ryanair nie ma ostatnio dobrej prasy. Po doniesieniach o planowanych zwolnieniach załogi z uwagi na brak samolotów 737-Max i o upokorzonej przez załogę pasażerce, która cierpiała na problemy związane z pęcherzem, teraz przyszła kolej na pechowy lot, w trakcie którego aż czterech pasażerów straciło przytomność.

Jak opowiedział na łamach „Scottish Sun” jeden z podróżnych, 27-letni Shaun Pinkerton, 3-godzinny lot z Budapesztu do Edynburga to był „lot rodem z piekła”. Najpierw przytomność miał stracić 17-letni chłopak, którego załoga musiała reanimować, a po nim zemdlały jeszcze trzy inne osoby, w tym sam Shaun Pinkerton. „Wszyscy panikowali, a my wciąż tak naprawdę nie wiemy, co się stało. To sprawia, że człowiek nie chce więcej wsiąść do samolotu. To był lot z piekła rodem” – wyznał roztrzęsiony Szkot. Mężczyzna dodał także, że załoga wyciągnęła duże zbiorniki z tlenem, a także że aktywnie pomagała dojść do siebie wszystkim poszkodowanym.

„Zostałem powalony i potrzebowałem maski tlenowej. Później doznałem szoku i zacząłem się cały trząść” – wyznał Pinkerton. A chwilę później dodał: „Z tym lotem było naprawdę coś nie tak, ludzie martwili się, że w kabinie nie ma wystarczającej ilości tlenu. Nie wiem, dlaczego samolot nie lądował wcześniej”.

To co wydarzyło się na pokładzie samolotu Ryanair w piątek sprawiło, że Szkot doznał traumy. Mężczyzna przyznał, że nie chce już więcej wsiadać na pokład samolotu, choć tylko w najbliższym czasie czekają go dwa loty – do Hiszpanii i do Polski. Szkot będzie się też domagał od linii lotniczej odszkodowania za doznane szkody.

Ryanair nie wytłumaczył na razie, co stało się na pokładzie samolotu, w którym przytomność straciły cztery osoby. Rzecznik linii poinformował jedynie, że samolot bezpiecznie wylądował, a także ze z maszyną nic się nie działo.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. polantek 04.02.2020 23:26

    Wlot powietrza do airconu znajduje się w silnikach i pewnie coś było nie tak stąd tez objawy niedotlenienia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.