Człowieka bez skafandra kosmicznego na zdjęciach z Księżyca!

Opublikowano: 20.11.2017 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 965

Przeglądając fotografie zrobione przez amerykańskiego astronautę z NASA, znaleziono na jednej z nich coś zupełnie niezwykłego. W odbiciu szybki z hełmu widać jakąś osobę i to bez skafandra kosmicznego! Rzeczywiście, jeśli przyjrzy się czarno-białemu obrazowi, postać w lustrzanym odbiciu wygląda raczej niecodziennie.

Zidentyfikowana istota nie jest uzbrojona w gruby kombinezon i ciężki plecak, w którym znajduje się system podtrzymywania życia astronauty. Zamiast tego, „księżycowy człowiek” ubrany jest w kurtkę z kapturem, a na nogach ma buty zupełnie nie przypominające tych kosmicznych. Dziwne odbicie, upublicznione przez Streetcap1 na YouTube, wywołało duże zainteresowanie. Przy okazji posypało się wiele pytań i komentarzy.

Ludzie pytają wprost, kto stoi na powierzchni księżyca obok astronautów z misji Apollo 17? A może oni w ogóle nie byli na Księżycu? Czy zdjęcia z lądowania Amerykanów na satelicie Ziemi są prawdziwe?”

Kombinezon Neila Armstronga – odcisk na Księżycu wygląda inaczej niż bieżnik obuwia skafandra

Streetcap1, w obawie, że może być ocenzurowany, zamierza opublikować kolejne dowody i obrazy, które ukażą tą anomalię. Temat będzie więc kontynuowany i być może spowoduje wielką międzynarodową dyskusję, obejmującą te zagadnienia.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. gajowy 20.11.2017 15:07

  No ale cień wygląda już na osobę w skafandrze. To znaczy na cień osoby w skafandrze. A cała osoba jest zwrócona w lewo.

 2. Murphy 20.11.2017 15:56

  Buduje się satelity szpiegowskie, które są w stanie pokazać wiele detali nawet małych rzeczy. Jakoś dziwne, że nikt nie pokusił się by takiego satelitę umieścić na orbicie księżyca. Łatwo by wtedy było dowieść, że ludzie byli na księżycu, bo można by znaleźć łazik i część lądownika. No ale może właśnie nie ma satelity, by się nie wydało, że nikogo tam nie było?

 3. agama 20.11.2017 16:11
 4. Szwęda 20.11.2017 17:30

  Postępują tak żeby się nie wydało coś o wiele więcej niż tylko fakt, że nikogo tam nie było…

 5. Tom 21.11.2017 09:50

  Satelity umiejące fotografować ludzi z kosmosu, to mit. Wokół księżyca krąży https://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_Reconnaissance_Orbiter i zrobił zdjęcia najlepszej jakości jaką mamy lądowników Apollo, są pokazane na stronie Wikipedii

 6. Anonymous-X 21.11.2017 14:45

  Ludzie wierzą ze ziemia jest płaska, tak więc nawet jakby dziś jacyś ludzie wylądowali na księżycu i przeprowadzili bezpośrednią telewizyjną transmisje z miejsca ich lądowania i pokazali by miejsce lądowania misji Apollo 11, to i tak mnóstwo ludzi by w to nie uwierzyło.

 7. donkey 21.11.2017 15:00

  @Tom
  Fajnie, że podlinkowałeś te zdjęcia. Ale mam z nimi jeden problem, ja tam widzę tylko piksele 😐

 8. Tom 21.11.2017 15:06

  Bo nie ma zdjęć wyższej rozdzielczości i jeszcze długo nie będzie. I nie dlatego, że nie chcą, by zbyt dużo szczegółów było widać, tylko dlatego, że wysłanie większych teleskopów które dałyby zdjęcia trochę lepszej jakości kosztowałoby dużo więcej i nikt nie jest w stanie uzasadnić takich wydatków, bo zrobienie zdjęć lądowników nie jest sensownym uzasadnieniem

 9. Murphy 21.11.2017 17:36

  @agma: Skoro jednego fejka zrobili to już na zawsze wiarygodność stracili. Teraz nawet jak by prawdziwe rzeczy pokazywali to nikt zdrowomyślący im nie uwierzy.

  @Tom: Skoro stać ich było na wysłanie żywych osób to wysłanie dobrego teleskopu powinno być o wiele tańsze. Tym bardziej jak by dało go się obracać w inne strony i oglądać kosmos z innej perspektywy. Argument raczej mało przekonywujący. Poza tym przy dzisiejszej technice nie jest problemem wygenerować takie zdjęcia na komputerze. Nawet przekaz na żywo dało by się podrobić. Dopóki nie zaczną się podróże turystyczne na księżyc dopóty zagadka się nie rozwiąże, czy tam ktoś kiedyś był, czy tylko zrobili mistyfikację dla wyścigu zbrojeń, propagandy i wyłudzenia kasy od podatnika.

 10. Szwęda 23.11.2017 19:14

  Czy dzisiejsze technologie przypadkiem nie umożliwiają uzyskania optycznego powiększenia powierzchni Księżyca z powierzchni Ziemi, ukazującego obiekty wielkości np. 1 metra? Już nie mówiąc o możliwościach osiągalnych z poza atmosfery ziemskiej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.