Czesław Klimuszko – jasnowidz w habicie

Opublikowano: 29.02.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 258

Największym jasnowidzem w Polsce powojennej był ks. Czesław Klimuszko. Paranormalne zjawiska dzielił na trzy podstawowe rodzaje. Wywołane, bodźcowe i spontaniczne. Ojciec Klimuszko ze szczerością przyznawał, że jasnowidzenie jest najtrudniejsze do rozwikłania, gdyż nie mieści się w kategoriach przesłanek racjonalnych. Klimuszko już we wczesnych latach młodzieńczych przejawiał zdolności parapsychologiczne. Potrafił przewidzieć śmierć oraz pytania na klasówkę. Przewidział wszystkie tematy pracy maturalnej. Jego wizje i przewidywane przez niego wydarzenia jawiły mu się spontanicznie, niezależnie od woli, intuicyjnie. W tym odcinku przybliżamy sylwetkę ojca Klimuszki, jego dar leczenia ludzi oraz przewidywania przyszłości.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o