Czesław Klimuszko – jasnowidz w habicie

Opublikowano: 29.02.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 661

Największym jasnowidzem w Polsce powojennej był ks. Czesław Klimuszko. Paranormalne zjawiska dzielił na trzy podstawowe rodzaje. Wywołane, bodźcowe i spontaniczne. Ojciec Klimuszko ze szczerością przyznawał, że jasnowidzenie jest najtrudniejsze do rozwikłania, gdyż nie mieści się w kategoriach przesłanek racjonalnych. Klimuszko już we wczesnych latach młodzieńczych przejawiał zdolności parapsychologiczne. Potrafił przewidzieć śmierć oraz pytania na klasówkę. Przewidział wszystkie tematy pracy maturalnej. Jego wizje i przewidywane przez niego wydarzenia jawiły mu się spontanicznie, niezależnie od woli, intuicyjnie. W tym odcinku przybliżamy sylwetkę ojca Klimuszki, jego dar leczenia ludzi oraz przewidywania przyszłości.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.