Część lekarzy wstrzymuje protest

Opublikowano: 17.01.2012 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 687

Porozumienie Zielonogórskie wezwało lekarzy do zawieszenia protestu “pieczątkowego” polegającego na opatrywaniu recept pieczątką o treści “refundacja do decyzji NFZ”, lekarze skupieni w porozumieniu jako powód wstrzymania akcji podają obawę o pacjentów.

Natomiast większa organizacja Naczelna Rada Lekarska nie wezwała do zakończenia protestu “pieczątkowego” podkreśliła tylko że szanuje decyzje lekarzy zrzeszonych w Porozumieniu Zielongórskim. Według NRL w ustawie o refundacji nadal jest dużo przepisów które są niekorzystne dla lekarzy.

O proteście zadecydowała natomiast Naczelna Rada Aptekarska która oskarżając znowelizowaną ustawę o to że całą odpowiedzialnością obarcza aptekarzy wezwała w poniedziałek do protestu który polegał będzie na zamknięciu aptek w godzinach 13.00-14.00.

Źródło: Władza Rad

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. -chris 17.01.2012 20:55

  stara sztuczka: dziel i rządź.
  bo chodzi o to, aby podzielić społeczeństwo na grupy interesów i skłócić.
  Lekarze o swoje, aptekarze o swoje, górnicy, nauczyciele, rolnicy….
  A jedni przeciw drugim.
  No i, co równie ważne, głosy o Smoleńsku zagłuszy ten jazgot mediów o protestach lekarzy, aptekarzy, znów lekarzy…
  stara sztuczka, stara sztuczka…
  nawet Gazeta Polska się dała nabrać. 🙁

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.